Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor BLESK mobil

BLESK mobil je na českém mobilním trhu již od 7. listopadu 2012 a jako první virtuální operátor v mobilní síti Telefónica O2 představil předplacené služby s jednoduchým účtováním hovoru v ČR. Za virtuálním operátorem BLESK mobil najdete multimediální společnost Ringier Axel Springer CZ, která v několika státech Evropy vydává více než 70 tiskovin včetně online magazínu. U nás známe především papírová periodika Blesk, Sport, Auto TIP, Reflex, ABC nebo některé online magazíny (blesk.cz, isport.cz, auto.cz). Majitelem společnosti je německé vydavatelství Axel Springer AG a švýcarská multimediální společnost Ringier AG.

Předplacená karta BLESK mobil

Předplacená SIM karta virtuálního operátora BLESK mobil nabízí jednoduché, ale i přehledné účtování při volání do všech běžných sítí v ČR. Pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora Telefónica Czech Republic. V tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb, a pokud chcete předplacenou kartu BLESK mobil porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte jednoduché srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

BLESK mobil nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (2,50 Kč / min.).

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
BLESK mobil 2,50 Kč 2,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč

Internet s předplacenou kartou BLESK mobil

Předplacenka BLESK mobil umožňuje běžné připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den, ke které dojde v momentě, když tuto službu v průběhu dne použijete. Pokud chcete, ale mobilní internet využívat aktivněji, můžete aktivovat tarifní balíček pro připojení k internetu na měsíc (30 dní). V obou případech jste limitování datovým limitem, po jehož překročení klesne rychlost internetu na 200 kb/s. Do datového limitu se nezapočítávají vybrané www stránky společnosti. Jedná se o webové stránky bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 1 den 50 MB Internet s datovým limitem 50 MB do konce dne. Po vyčerpání datového limitu (FUP) dochází ke zpomalení rychlosti internetu na 200 kb/s.

Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
- - - 20 Kč Jestliže nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob pro zpoplatnění internetu, pokud dojde v průběhu dne k jeho použití.
Internet na měsíc 30 dní 100 MB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 100 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.

Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
50 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 100 MB. 100 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 100 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
Internet MIDI 30 dní 500 MB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 500 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.

Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 500 MB. 200 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 500 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
Internet MAX 30 dní 1,5 GB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 1,5 GB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.

Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
150 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 1,5 GB. 300 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 1,5 GB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.

Další možnosti předplacenky BLESK mobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora BLESK mobil. Pokud hledáte informace jak přenést stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Blesk mobil doporučujeme navštívit samotné www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Telefónica O2 U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když kredit nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a zrušení čísla. od 250 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.

Pokud nenajdete logo BLESK mobil, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW BLESK MOBIL

Náhled WWW stránek BLESK mobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta BLESK mobil nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Spojení ze sítě O2 se pro volající chová jako běžný hovor z vlastní sítě a zákazníci O2 mohou využívat klasické výhody.

 V probíhající akci získáte volání na vámi vybrané 3 mobilní čísla v České republice se zpoplatněním 1 Kč za minutu volání.

 S balíčkem "Výhodných 200" za cenu 200 Kč lze po dobu 30 dní volat a posílat SMS zprávy za 1 Kč až do vyčerpání 200 jednotek (1 jednotka = 1 minuta hovoru nebo 1 SMS zpráva).

 Mobilní internet i po vyčerpání datového limitu dále funguje za poměrně použitelné rychlosti 200 kb/s.

 V případě internetu na měsíc je možné při překročení FUP znovu velmi jednoduše navýšit datový limit do konce měsíce.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Platnost kreditu je pouze 6 měsíců od vašeho posledního dobití.

 Zvýhodněné balíčky pro volání a internet se při dostatečné výši kreditu automaticky obnovují. Vypnout je musíte manuálně.

 Cena za datový limit 100 MB na měsíc se nám nezdá adekvátní. Ideálně by měl mít FUP alespoň dvojnásobnou hodnotu.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 20,00 Kč za hovor (jednorázová cena bez ohledu na délku).

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.