Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní a virtuální operátoři

Připravili jsme pro vás detailní nabídku služeb všech mobilních i virtuálních operátorů, kteří působí na našem trhu s nabídkou předplacených karet. V detailní nabídce najdete vždy aktuálně dostupné ceny hovorného (volání v rámci vlastní sítě včetně cen do sítí cizích operátorů), SMS i MMS zpráv. Nabídku doplňují možnosti mobilního připojení k internetu, který využijí zejména uživatelé s chytrými telefony (smartphony). Nechybí samozřejmě informace o způsobu dobíjení volacího kreditu včetně doby jeho platnosti. Důležitý je i údaj o způsobu účtování, který má zásadní vliv na výslednou cenu hovoru. Detailní nabídku uzavírají výhody i nevýhody u vybrané předplacené karty.

Našim cílem není nahrazovat stránky mobilních nebo virtuálních operátorů, ale chceme na jednom místě shromáždit důležité informace, tak aby uživatelé mohli dostupné nabídky jednoduše ověřit a v ideálním případě je i vzájemně mezi sebou porovnat.

BLESK mobil COOP Mobil Ha-Loo Mobil Mobil CZ Telefónica O2 CALLPRO T-Mobile Tesco Mobile OpenCall Vodafone Kaktus Studentfone

SEZNAM OPERÁTORŮ

 

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU