Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní a virtuální operátoři

Připravili jsme detailní nabídku služeb všech mobilních i virtuálních operátorů, kteří působí na našem trhu s nabídkou předplacených karet. V detailní nabídce najdete vždy aktuálně dostupné ceny hovorného (volání v rámci vlastní sítě včetně cen do sítí cizích operátorů), SMS nebo MMS zpráv. Nabídku doplňují možnosti mobilního připojení k internetu, který využijí zejména uživatelé s chytrými telefony (smartphony). Nechybí zároveň informace o způsobu dobíjení volacího kreditu včetně doby jeho platnosti. Důležitý je údaj o způsobu účtování, který má přímý vliv na výslednou cenu hovoru. Detailní nabídku uzavírají výhody i nevýhody u vybrané předplacené karty.

Našim cílem není nahrazovat webové stránky mobilních nebo virtuálních operátorů, ale chceme na jednom místě shromáždit velmi důležité informace, tak aby uživatelé mohli dostupné nabídky jednoduše ověřit a v ideálním případě je i vzájemně mezi sebou porovnat.

BLESK mobil COOP Mobil Ha-Loo Mobil Mobil CZ Telefónica O2 CALLPRO T-Mobile Tesco Mobile OpenCall Vodafone Kaktus SazkaMobil GoMobil

SEZNAM OPERÁTORŮ

 

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.