Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Oskarta

Mobilní operátor Vodafone přichází na trh s vlastní značkou virtuálního operátora (model Branded reseller) se zaměřením na předplacené karty, kterou vám nabízí pod obchodním názvem Oskarta. Obchodní značka Oskarta nemusí být pro mnohé zcela neznámým pojmem, mezi lety 2000 - 2006 provozovala společnost Český Mobil na našem trhu mobilní služby jako mobilní operátor Oskar (do doby, než byla koupena společností Vodafone) a název Oskarta sloužil pro tehdejší předplacené služby. Vodafone jako stávající vlastník mobilní služby Oskarta patří k britské skupině Vodafone, která je jedním z největších mobilních operátorů ve světě.

Předplacená karta Oskarta

Vodafone se aktuálně snaží díky nové předplacené kartě Oskarta zaujmout všechny zákazníky, kteří se nechtějí orientovat v nepřeberné nabídce mobilních služeb na našem trhu a nabízí jim velmi jednoduchý model pro volání, zasílání SMS zpráv včetně používání oblíbeného internetu v chytrých telefonech za jasně definovanou cenu bez závazků nebo skrytých podmínek. Pokud chcete předplacenou kartu Oskarta porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte přehledné srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Předplacená karta Oskarta nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v České republice za jednotnou cenu 2 koruny za minutu hovoru. Ceny při roamingu odpovídají běžnému ceníku roamingového volání World Roaming společnosti Vodafone.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Oskarta 2,00 Kč 2,00 Kč 1,50 Kč 4,50 Kč

Internet s předplacenou kartou Oskarta

Předplacená karta Oskarta nabízí připojení k mobilnímu internetu pomocí dvou datových balíčků rozdělených podle časového období (internet na týden / internet na měsíc). Pokud nebudete mít aktivovaný žádný balíček, dochází ke zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč s účtováním podle objemu vámi přenesených kb. Aktuálně je na každé Oskartě nastaven datový balíček Internet na den (limit 500 kB), který můžete využívat zcela zdarma do 31. 5. 2014.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 24 hodin 500 kB Internet s datovým limitem 500 kB platným na 24 hodin od aktivace. Následně po vyčerpání FUP dojde ke snížení rychlosti na 20 kb/s. - - - Zdarma Mobilní internet na 24 hodin, vhodný zejména pro velmi omezené připojení k internetu nebo v případě, že se připojíte nechtěně / omylem.

Internet zdarma můžete plně využívat do 31. 5. 2014. Po tomto datu dojde již ke klasickému zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč s účtováním podle objemu přenesených kb.
Internet na týden 7 dní 60 MB Internet s datovým limitem 60 MB platným na 7 dní od aktivace. Po vyčerpání FUP dojde ke snížení rychlosti na 20 kb/s. 39 Kč Za uvedenou částku si můžete obnovit nový datový limit 60 MB do konce vašeho období. 49 Kč Mobilní internet na 7 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB platným na kalendářní měsíc. V případě, že budete mít k prvnímu dni v měsíci dostatečný kredit, bude se tento internetový balíček zcela automaticky obnovovat. Po vyčerpání FUP dojde ke snížení rychlosti na 20 kb/s. 99 Kč Za uvedenou částku si můžete obnovit nový datový limit 200 MB do konce vašeho období. 149 Kč Mobilní internet na měsíc, vhodný především pro běžné prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky Oskarta

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Oskarta. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Oskarta doporučujeme navštívit www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Když v následujícím měsíci provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Pokud kredit včas nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a následnému zrušení čísla. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví nebo platebním terminálu Sazky, ale také přímo na stránkách operátora.

Pokud nenajdete logo Oskarta, můžete využít dobíjecí služby operátora Vodafone.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW OSKARTA

Náhled WWW stránek Oskarta

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Oskarta vám nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Poměrně přijatelná cena za minutu volání do všech mobilních nebo pevných sítí v ČR.

 Kdykoliv po překročení FUP lze znovu a jednoduše navýšit opakovaně datový limit.

 Spojení ze sítě Vodafone se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do vlastní sítě a zákazníci Vodafone tak mohou využívat většinu oblíbených výhod.

 Akce internet zdarma ve formě 500 kB datového limitu na 24h. Vhodné v případě, že nechcete využívat aktivně mobilní data nebo se občas nechtěně připojíte.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Platnost kreditu je pouze 6 měsíců od vašeho posledního dobití.

 Ceny za datové limity se nám nezdají adekvátní. Ideálně by měl mít FUP vždy alespoň dvojnásobnou hodnotu.

 Rychlost internetu po překročení FUP je pouze 20 kb/s, během které budete pouze velmi obtížně využívat běžné služby.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 39,00 Kč za hovor (jednorázová cena bez ohledu na délku).

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU