Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Nejvýhodnější předplacená karta

Pokud hledáte tu nejvýhodnější předplacenou kartu na českém trhu, musíte nejdříve zvážit, zda dáváte přednost nejlevnější ceně za hovor, SMS zprávám, nebo upřednostňujete i jiné mobilní služby (internet v mobilu, neomezené volání, bonusy). Vzhledem k nabídce předplacených karet na našem trhu nelze jednoznačně určit, která předplacenka je obecně ta nejvýhodnější, protože každá nabízí svým uživatelům trochu jiné možnosti. Nicméně jsme se pokusili srovnat předplacené karty v několika kategoriích podle jejich výhodnosti, a pomoci vám v nesnadném rozhodování.

Nejlepší předplacenka pro volání:

Celkové pořadí Mobilní služba Volání do vlastní sítě Volání do cizích sítí
(1.) One Mobile 1,00 Kč 1,50 Kč Samotné účtování / tarifikace probíhá podle méně výhodného schématu 60 + 30.
(2.) OpenCall 1,00 Kč 1,80 Kč
(3.) CALLPRO 0,90 Kč Předplacenka "CALLPRO ;-)" účtuje měsíční poplatek 29 Kč za vedení SIM karty, který vám bude pravidelně strhávat z vašeho kreditu. 1,80 Kč Předplacenka "CALLPRO ;-)" účtuje měsíční poplatek 29 Kč za vedení SIM karty, který vám bude pravidelně strhávat z vašeho kreditu.

Nejlepší předplacenka pro SMS zprávy:

Celkové pořadí Mobilní služba SMS do vlastní sítě SMS do cizích sítí
(1.) One Mobile 1,00 Kč 1,00 Kč
(2.) CALLPRO 1,00 Kč Předplacenka "CALLPRO ;-)" účtuje měsíční poplatek 29 Kč za vedení SIM karty, který vám bude pravidelně strhávat z vašeho kreditu. 1,25 Kč Předplacenka "CALLPRO ;-)" účtuje měsíční poplatek 29 Kč za vedení SIM karty, který vám bude pravidelně strhávat z vašeho kreditu.
(3.) OpenCall 1,00 Kč 1,50 Kč

Nejlepší předplacenka pro mobilní data:

Celkové pořadí Mobilní služba Datový limit na měsíc Cena internetu
(1.) Vodafone 500 MB 99 Kč
(2.) Kaktus 500 MB 100 Kč
(3.) T-Mobile 400 MB 99 Kč

Nejlepší předplacenka s odměnou za dobití:

Celkové pořadí Mobilní služba Typ bonusu za dobití Minimální dobití
(1.) SazkaMobil Internet Jako odměnu za dobití kreditu v minimální výši 300 Kč získáte mobilní internet zdarma na celý měsíc s datovým limitem (FUP) 500 MB. 300 Kč
(2.) MOBIL.CZ Internet Jako odměnu za dobití kreditu v minimální výši 200 Kč získáte mobilní internet zdarma na celý měsíc s datovým limitem (FUP) 200 MB. 200 Kč
(3.) Telefónica O2 Internet Jako odměnu za dobití kreditu v minimální výši 300 Kč získáte mobilní internet zdarma na celý měsíc s datovým limitem (FUP) 100 MB.

Zároveň obdržíte na měsíc volání zdarma do mobilní a pevné sítě O2. Jako bonus můžete vyhrát další odměny za dobití v podobě volání zdarma, kreditu navíc a další hodnotné ceny.
300 Kč

Porovnejte jednoduše nabízené ceny a vyberte si nejvýhodnější předplacenou kartu pro levné volání, SMS zprávy, mobilní internet, nebo odměny za dobití kreditu. Uvedené ceny jsou vždy zobrazeny včetně DPH a informace jsou pravidelně čerpány ze stránek mobilních operátorů. Pro větší přehlednost obsahují některé položky rozšířený popis v rychlé nápovědě.

Patříte mezi náročnější mobilní uživatele a předplacené SIM karty mobilních a virtuálních operátorů vám nedokáží poskytnout dostatečné možnosti pro aktivní používání chytrého mobilního telefonu? Využijte dostupné srovnání mobilních tarifů a jednoduše využijte nejvýhodnější paušální tarif pro každodenní používání, kde získáte levné volání, odesílání SMS správ včetně oblíbeného mobilního internetu.

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.