Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor One Mobile

Virtuální operátor One Mobile funguje na českém trhu již od roku 2013. Pro svoje služby využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic a nabízí poměrně jednoduché, ale i srozumitelné ceny za volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR se zvýhodněným voláním do vlastní sítě. Za virtuálním operátorem One Mobile stojí firma One Mobile Česká republika a.s., která zároveň funguje jako přeprodejce elektřiny a plynu (One Energy) do českých firem i domácností.

Předplacená karta One Mobile

Předplacená SIM karta virtuálního operátora One Mobile má nastavené opravdu jednoduché a velmi přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR. Příjemným zpestřením je zvýhodněné volání do vlastní sítě One Mobile se sazbou 1,00 Kč za minutu. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu One Mobile zároveň porovnat s ostatními předplacenkami na našem trhu využijte naše srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Předplacenka One Mobile s názvem "Jednička" nabízí jednoduché účtování do všech mobilních a pevných sítí v České republice za cenu 1,50 Kč / min. Při volání do vlastní sítě One Mobile máte k dispozici trvale zvýhodněnou sazbu 1,00 Kč / min. Z dostupné nabídky zaujmou také SMS zprávy do všech sítí za 1,00 Kč.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Předplacená karta Jednička 1,00 Kč 1,50 Kč 1,00 Kč 5 Kč

Internet s předplacenou kartou One Mobile

Předplacená karta One Mobile nabízí ke své předplacené kartě připojení k mobilnímu internetu nejen dle účtování podle objemu vámi přenesených dat 1 MB / 1,00 Kč, ale k dispozici pak máte také základní internetové balíčky s měsíční platností rozdělené dle FUP.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Data 100 MB 1 měsíc 100 MB Internet s datovým limitem 100 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání mobilních dat dojde ke snížení rychlosti na 64/32 kb/s. - - - 79 Kč Mobilní internet na měsíc, vhodný především pro občasné prohlížení stránek.
Data 200 MB 1 měsíc 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání mobilních dat dojde ke snížení rychlosti na 64/32 kb/s. - - - 129 Kč Mobilní internet na měsíc, vhodný především pro základní prohlížení stránek.
Data 500 MB 1 měsíc 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání mobilních dat dojde ke snížení rychlosti na 64/32 kb/s. - - - 229 Kč Mobilní internet na měsíc, vhodný především pro běžné prohlížení stránek.
Data 1000 MB 1 měsíc 1000 MB Internet s datovým limitem 1000 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání mobilních dat dojde ke snížení rychlosti na 64/32 kb/s. - - - 349 Kč Mobilní internet na měsíc, vhodný především pro aktivní prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky One Mobile

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora One Mobile. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo můžete navštívit nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby One Mobile doporučujeme navštívit www stránky samotného operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a následně nevyčerpaný kredit propadá.

Při poklesu kreditu pod 20 Kč následně dochází k jednostranné blokaci SIM karty. Po 3 měsících blokace bude karta pozastavena.
od 300 Kč Dobíjení volacího kreditu je možné provést prostřednictvím internetové samoobsluhy u mobilního operátora. 60 + 30 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 30 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je účtováno po 30 sekundách.

Ve vlastní síti One Mobile je účtováno podle schématu 60 + 1.

NÁHLED WWW ONE MOBILE

Náhled WWW stránek One Mobile

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta One Mobile vám nabízí jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Základní cena při volání do všech cizích mobilních nebo pevných sítí v ČR je oproti konkurenci dostatečně zajímavá.

 Výrazně zvýhodněné volání do vlastní sítě One Mobile za cenu 1,00 Kč / min.

 Předplacená karta zaujme i sazbou za odeslání SMS zprávy v ceně 1,00 Kč.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Oproti konkurenčním předplaceným kartám značně omezené možnosti pro dobíjení volacího kreditu.

 Je vhodné vědět, že minimální částka při dobíjení kreditu je 300 Kč.

 Způsob tarifikace / účtování při volání do cizích sítí 60 + 30 není k uživatelům férová.

 Při poklesu kreditu pod 20 Kč následně dochází k jednostranné blokaci SIM karty.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.