Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Vodafone

Mobilní operátor Vodafone začal v České republice provozovat GSM síť v roce 2000 pod názvem Oskar. Jako třetí a velmi rychle se rozvíjející operátor pomohl urychlit zpřístupnění mobilních služeb širší populaci díky cenově dostupné strategii a od roku 2005 vystupuje na našem trhu pod názvem Vodafone. V nabídce operátora najdete kromě hlasových a datových tarifů i oblíbené předplacené karty pro zákazníky, kteří chtějí mít své výdaje plně pod kontrolou. Vlastníkem společnosti je britská skupina Vodafone, která patří mezi jedny z největších mobilních operátorů ve světě.

Předplacené karty Vodafone

Mezi předplacenými službami mobilního operátora Vodafone najdete několik modelů předplacenek s odlišnou sazbou na volání nebo SMS. Zajímavostí mohou být bonusové balíčky neomezeného volání v rámci sítě Vodafone nebo výhodné volání do zahraničí. Níže v tabulce můžete najít ceník vybraných základních služeb, a pokud budete chtít předplacené karty Vodafone porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu použijte rychlé srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Vodafone nabízí více druhů předplacených karet, které se mezi sebou liší nabídkou cen za volání. Pro zobrazení zvýhodněných cen pro volání a SMS využijte nápovědy u ceníkové položky.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Karta se vším všudy 4,90 Kč Při dobití kreditu ve výši 300 - 599 Kč získáte volání zdarma do sítě Vodafonu a internetový tarif "Připojení na týden" po dobu 7 dní.

Když jednorázově dobijete 600 Kč nebo více bonus se prodlužuje na 14 dní.
4,90 Kč 1,50 Kč Při dobití kreditu ve výši 200 - 599 Kč získáte SMS zdarma do sítě Vodafonu po dobu 7 dní.

Když jednorázově dobijete 600 Kč nebo více bonus se prodlužuje na 14 dní.
4,50 Kč
Karta do sítě 3,00 Kč Při aktivaci balíčku "Program dvojka" můžete v síti Vodafone stále volat na dvě telefonní čísla za cenu 1,90 Kč / min.

Po omezenou dobu dostanete k předplacené kartě každý měsíc jako bonus 30 minut volání zdarma v síti Vodafone.
7,50 Kč 2,40 Kč 4,50 Kč
Karta do všech sítí 7,00 Kč V síti Vodafone můžete mít až hodinový hovor za jednotnou cenu 7,00 Kč. 3,50 Kč 2,40 Kč 4,50 Kč
Karta na víkend 6,50 Kč Pokud si dobijete svůj volací kredit minimálně v hodnotě 250 Kč, můžete následně po 30 dní volat za cenu 2,50 Kč.

V případě, že v pracovním týdnu provoláte více než 5 minut, získáváte o následujícím víkendu hovory v síti Vodafone zcela zdarma.
6,50 Kč Pokud si dobijete svůj volací kredit minimálně v hodnotě 250 Kč, můžete následně po 30 dní volat do všech mobilních sítí za cenu 2,50 Kč. 1,50 Kč V případě, že v pracovním týdnu odešlete 5 SMS zpráv, získáváte o následujícím víkendu SMS zprávy v síti Vodafone zcela zdarma. 4,50 Kč

Internet s předplacenou kartou Vodafone

S předplacenkami Vodafone můžete využívat v chytrých telefonech vybrané tarify pro mobilní internet v závislosti na době používání nebo velikosti datového limitu. V základním stavu platí jednorázová cena 25 Kč / 24 hodin od prvního připojení k internetu.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Připojení na den 1 den 25 MB Nezávazný internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od prvního použití. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 20 kb/s. - - - 25,21 Kč Pokud nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Připojení na týden 7 dní 60 MB Internet s datovým limitem 60 MB na 1 týden. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. 39,33 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 60 MB. 49,41 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek s omezením na 1 týden.
Standard 30 dní 150 MB Připojení pro mobil s datovým limitem 150 MB na 30 dní. Po vyčerpání FUP dojde k omezení rychlosti internetu na 20 kb/s. 100,83 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 150 MB. 178,48 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek po dobu 30 dní.
Super 30 dní 300 MB Připojení pro mobil s datovým limitem 300 MB na 30 dní. Po vyčerpání FUP dojde k omezení rychlosti internetu na 20 kb/s. 100,83 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 300 MB. 251,08 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek po dobu 30 dní.
Premium 30 dní 600 MB Připojení pro mobil s datovým limitem 600 MB na 30 dní. Po vyčerpání FUP dojde k omezení rychlosti internetu na 20 kb/s. 201,67 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 600 MB. 317,63 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek po dobu 30 dní.
Premium + 30 dní 1,2 GB Připojení pro mobil s datovým limitem 1,2 GB na 30 dní. Po vyčerpání FUP dojde k omezení rychlosti internetu na 20 kb/s. 201,67 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 1,2 GB. 452,74 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní používání internetu v mobilním telefonu po dobu 30 dní.

Další možnosti předplacenky Vodafone

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty mobilního operátora Vodafone. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Vodafone doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS.

Výjimku má předplatný tarif "Karta se vším všudy", kde jsou tyto platby blokovány.
Vlastní 10 měsíců Platnost kreditu je 10 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 3 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když kredit nedobijete, dojde k deaktivování SIM a zrušení telefonního čísla. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálu nebo dobíjecím kupónem, ale i mnoha dalšími způsoby. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW VODAFONE

Náhled WWW stránek Vodafone

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Nabídka několika druhů předplacených karet Vodafone, ze kterých si zákazníci mohou vybrat pro sebe tu nejvýhodnější.

 Opravdu bohaté možnosti pro dobíjení volacího kreditu předplacené karty včetně zajímavých odměn za dobití zejména u předplacené služby "Karta se vším všudy".

 Dostupnost balíčků pro denní nebo i víkendové volání do vlastní sítě Vodafonu.

 Balíček "Program dvojka" umožňuje u služby "Karta do sítě" volání na vybraná dvě čísla ve vlastní síti za cenu 1,90 Kč.

 Předplacená služba "Karta do všech sítí" může uživatelům nabídnout až hodinový hovor ve vlastní síti za jednotnou částku.

 Několik druhů dostupných balíčků pro neomezené volání do sítě Vodafone nebo ostatních mobilních i pevných sítí v ČR.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

 V případě mobilního internetu je možné při překročení FUP znovu velmi jednoduše navýšit datový limit do konce období.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Zbytečně složitá nabídka možnosti volání a internetu, která může být na první pohled poměrně nepřehledná.

 Mnohdy výhodné volání do vlastní sítě je vykoupené nejen podmínkou dobití kreditu, ale i zbytečně vyšší cenou za hovor do sítě cizího mobilního operátora.

 Předplacenka "Karta se vším všudy" má trvale blokovány platby třetím stranám, jde např. o SMS jízdenky, audiotextové služby nebo oblíbené on-line sázení.

 Omezená rychlost internetu po vypršení 30 dní nebo při překročení FUP je pouze 20 kb/s a je při ní velmi problematické využívat běžné internetové služby.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU