Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Vodafone

Mobilní operátor Vodafone začal v České republice provozovat GSM síť v roce 2000 pod názvem Oskar. Jako třetí a velmi rychle se rozvíjející operátor pomohl urychlit zpřístupnění mobilních služeb širší populaci díky cenově dostupné strategii a od roku 2005 vystupuje na našem trhu pod názvem Vodafone. V nabídce operátora najdete kromě hlasových a datových tarifů i oblíbené předplacené karty pro zákazníky, kteří chtějí mít své výdaje plně pod kontrolou. Vlastníkem je britská skupina Vodafone, která patří mezi jedny z největších mobilních operátorů ve světě.

Předplacené karty Vodafone

V nabídce služeb mobilního operátora Vodafone najdete předplacenou kartu na volání, kterou můžete rozšířit o celou řadu zajímavých balíčku pro zvýhodněné volání. Níže v tabulce můžete prozkoumat ceník základních služeb, a pokud budete chtít předplacené karty Vodafone porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu použijte rychlé srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Vodafone nabízí více druhů předplacených karet, které se mezi sebou liší nabídkou cen za volání. Pro zobrazení zvýhodněných cen pro volání a SMS využijte nápovědy u ceníkové položky.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Předplacená karta na volání 3,50 Kč S programem Čtyřka můžete pravidelně volat na 4 předem vybraná čísla v ČR za cenu 1,90 Kč.

Při dobití kreditu ve výši 300 Kč získáte volání zdarma do sítě Vodafonu po dobu 30 dní.
3,50 Kč S programem Čtyřka můžete pravidelně volat na 4 předem vybraná čísla v ČR za cenu 1,90 Kč. 1,90 Kč 4,50 Kč

Internet s předplacenou kartou Vodafone

S předplacenkami Vodafone můžete využívat v chytrých telefonech vybrané tarify pro mobilní internet v závislosti na době používání nebo velikosti datového limitu. V základním stavu platí jednorázová cena 25 Kč / 24 hodin od prvního připojení k internetu.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Připojení na den 1 den 25 MB Internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od aktivace internetu. Po vyčerpání FUP dojde ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. - - - 25,21 Kč Pokud nemáte aktivní datový balíček pro mobilní připojení, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, když dojde během dne k jeho použití.
Připojení na měsíc 30 dní 100 MB Internet s datovým limitem 100 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu je možné balíček opětovně zakoupit za stejnou cenu. - - - 49,00 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro občasné používání internetu.
Balíček 500 MB 30 dní 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu je možné balíček opětovně zakoupit za stejnou cenu. - - - 99,00 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro základní používání internetu.

Společně s datovým balíčkem navíc získáte i neomezené SMS zprávy v síti Vodafonu.
Balíček 1,2 GB 30 dní 1,2 GB Internet s datovým limitem 1,2 GB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu je možné balíček opětovně zakoupit za stejnou cenu. - - - 199,00 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné používání internetu.

Společně s datovým balíčkem navíc získáte i neomezené SMS zprávy v síti Vodafonu.
Balíček 3,0 GB 30 dní 3,0 GB Internet s datovým limitem 3,0 GB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu je možné balíček opětovně zakoupit za stejnou cenu. - - - 349,00 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní používání internetu.

Společně s datovým balíčkem navíc získáte i neomezené SMS zprávy v síti Vodafonu.

Další možnosti předplacenky Vodafone

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty mobilního operátora Vodafone. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Vodafone doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS.

Výjimku má předplatný tarif "Karta se vším všudy", kde jsou tyto platby blokovány.
Vlastní 10 měsíců Platnost kreditu je 10 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 3 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálu, dobíjecím kupónem, ale i také na stránkách samotného operátora. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW VODAFONE

Náhled WWW stránek Vodafone

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Opravdu bohaté možnosti pro dobíjení volacího kreditu předplacené karty včetně zajímavých odměn za dobití.

 Dostupnost balíčků pro zvýhodněné a neomezené volání, klasické SMS zprávy nebo mobilní internet.

 Balíček "Program čtyřka" vám umožní volání na vybraná čtyři čísla v jakékoliv síti po ČR za cenu 1,90 Kč.

 Cenově zvýhodněný balíček "1,2 GB a SMS v síti neomezeně" u Karty 26, která je určená pro studenty za cenu 149 Kč.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Bez zvýhodněných balíčků až zbytečně vysoká cena za volání a SMS zprávy.

 Mnohdy výhodné volání do vlastní sítě je vykoupené nejen podmínkou dobití kreditu, ale i zbytečně vyšší cenou za hovor do sítě cizího mobilního operátora.

 Zvýhodněný balíček u předplacené Karty 26 pro studenty je omezen na 12 měsíců od aktivace karty.

 V případě vyčerpání FUP se u datového balíčku nedá jednoduše obnovit datový limit do konce původního období. Můžete pouze zakoupit nový datový balíček na dalších 30 dní za původní cenu.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.