Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor Tesco Mobile

Tesco Mobile působí mezi virtuálními operátory v České republice od 29. května 2013 a díky svojí nabídce předplacené karty s možností výhodného volání ve vlastní síti se zaměřuje především na zákazníky řetězce Tesco s kartou Clubcard. Tesco Mobile spolupracuje s mobilním operátorem Telefónica Czech Republic na úrovni joint venture, kdy obě strany mají ve společnosti stejný podíl. Tesco Mobile má zkušenosti s provozováním mobilních služeb i z jiných zemí Evropy nebo Asie už od roku 2003. Majoritním vlastníkem je britská společnost Tesco Stores.

Předplacená karta Tesco Mobile

Předplacená karta virtuálního operátora Tesco Mobile nabízí jednoduché a přehledné účtování s atraktivním balíčkem neomezeného volání a SMS v rámci Tesco Mobile bez jakýchkoli závazků. Pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora Telefónica Czech Republic. V tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu Tesco Mobile porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte rychlé srovnání předplacených karet, kde si můžete vybrat nejvýhodnější předplacenou službu.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Tesco Mobile nabízí především výhodné volání do vlastní sítě, které můžete rozšířit doplňkovým balíčkem Clubcard pro neomezené volání a SMS v rámci Tesco Mobile včetně volných minut do ostatních sítí. Pro kompletní informace nabídky Clubcard využijte nápovědy u ceníkové položky.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Tesco Mobile 2,50 Kč Pokud využijete balíček věrnostního programu Tesco Clubcard za cenu 300,00 Kč získáte na 30 dní neomezené volání v síti Tesco Mobile.

Každý účastník věrnostního programu Tesco Clubcard získává na 30 dní po každém dobití volání zdarma v rámci sítě Tesco Mobile.
2,50 Kč Pokud využijete balíček věrnostního programu Tesco Clubcard za cenu 300,00 Kč získáte na 30 dní 120 volných minut do ostatních sítí.

Balíček Clubcard je automaticky obnovující se tarifní balíček (v případě volného kreditu), který aktivujete nebo deaktivujete např. v hlasové a internetové samoobsluze.
1,50 Kč Pokud využijete balíček věrnostního programu Tesco Clubcard za cenu 300,00 Kč získáte na 30 dní neomezené SMS v síti Tesco Mobile a navíc 60 volných SMS do ostatních sítí.

Každý účastník věrnostního programu Tesco Clubcard získává na 30 dní po každém dobití SMS zdarma v rámci sítě Tesco Mobile.
5 Kč

Internet s předplacenou kartou Tesco Mobile

Předplacenka Tesco Mobile umožňuje běžné připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den, pokud nemáte aktivní internetový balíček. Pokud budete využívat internet aktivněji, můžete použít některý z tarifních balíčků pro připojení k internetu na měsíc (30 dní) s rozdílným datovým limitem. V případě překročení FUP klesne rychlost internetu na použitelných 200 kb/s.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na dnes 1 den 50 MB Internet s datovým limitem 50 MB do konce dne. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 200 kb/s. - - - 20 Kč Pokud nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Internet 150 30 dní 150 MB Internet v mobilu s datovým limitem 150 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání zpomalí rychlost na použitelných 200 kb/s. Maximální přenosová rychlost je omezena na 8 Mb/s. 100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 150 MB.

Při obnovení datového limitu se nejedná o prodloužení platnosti datového balíčku.
150 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 150 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
Internet 250 30 dní 400 MB Internet v mobilu s datovým limitem 400 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání zpomalí rychlost na použitelných 200 kb/s. Maximální možná přenosová rychlost je 20 Mb/s. 100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 400 MB.

Při obnovení datového limitu se nejedná o prodloužení platnosti datového balíčku.
250 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 400 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
Internet 350 30 dní 1 GB Internet v mobilu s datovým limitem až 1 GB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání zpomalí rychlost na použitelných 200 kb/s. Maximální možná přenosová rychlost je 20 Mb/s. 100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 1 GB.

Při obnovení datového limitu se nejedná o prodloužení platnosti datového balíčku.
350 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 1 GB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.

Další možnosti předplacenky Tesco Mobile

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Tesco Mobile. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Tesco Mobile doporučujeme navštívit www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Telefónica O2 U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když kredit nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a zrušení čísla. od 200 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.

Pokud nenajdete logo Tesco Mobile, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW TESCO MOBILE

Náhled WWW stránek Tesco Mobile

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Tesco Mobile nabízí jednoduché účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Každý účastník věrnostního programu Tesco Clubcard získá po dobu 30 dní za každé dobití volání a SMS zprávy v rámci sítě Tesco Mobile zcela zdarma.

 Běžná cena při volání v rámci vlastní sítě Tesco Mobile je 1,50 Kč za minutu hovoru.

 Aktuálně pro všechny členy Clubcard platí zvýhodnění v podobě dvojnásobného kreditu při každém dobití.

 Nezávazný tarifní balíček pro všechny členy Clubcard nabízí bezplatné volání a SMS ve vlastní síti plus limitovaný počet minut a SMS do sítí cizích operátorů.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

 Mobilní internet i po vyčerpání datového limitu dále funguje za poměrně použitelné rychlosti 200 kb/s.

 V případě internetu na měsíc je možné při překročení FUP znovu velmi jednoduše navýšit datový limit do konce měsíce.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Cena za hovor do sítě cizích operátorů je stanovena výš než nabízejí ostatní virtuální operátoři na našem trhu.

 Spojení ze sítě Telefónica se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci operátora O2 nemohou využívat některé výhody.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 2,50 Kč / min.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU