Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor Tesco Mobile

Tesco Mobile působí mezi virtuálními operátory v České republice od 29. května 2013 a díky svojí nabídce předplacené karty s možností výhodného volání ve vlastní síti se zaměřuje především na zákazníky řetězce Tesco s kartou Clubcard. Tesco Mobile spolupracuje s mobilním operátorem Telefónica Czech Republic na úrovni joint venture, kdy obě strany mají ve společnosti stejný podíl. Tesco Mobile má zkušenosti s provozováním mobilních služeb i z jiných zemí Evropy nebo Asie už od roku 2003. Majoritním vlastníkem je britská společnost Tesco Stores.

Předplacená karta Tesco Mobile

Předplacená karta virtuálního operátora Tesco Mobile nabízí jednoduché a přehledné účtování s atraktivním balíčkem neomezeného volání a SMS v rámci Tesco Mobile bez jakýchkoli závazků. Pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora Telefónica Czech Republic. V tabulce najdete ceník základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu Tesco Mobile porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte rychlé srovnání předplacených karet, kde si můžete vybrat nejvýhodnější předplacenou službu.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Tesco Mobile nabízí kromě základní ceníkové položky i celou řadu zajímavých bonusů za dobití vašeho kreditu. Další zajímavé výhody můžete získat, pokud se stanete členy Tesco Clubcard. Pro kompletní informace využijte nápovědy u ceníkové položky.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Tesco Mobile 2,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte na 1 měsíc volání zdarma do vlastní sítě Tesco Mobile. 2,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte na 1 měsíc minutu volání za 1,50 Kč. 1,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte na 1 měsíc SMS zprávy do vlastní sítě zdarma. Zprávy zaslané do cizích sítí v ČR vycházejí na 1,00 Kč. 5 Kč

Internet s předplacenou kartou Tesco Mobile

Předplacenka Tesco Mobile umožňuje běžné připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den, pokud nemáte aktivní internetový balíček. Pokud budete využívat mobilní internet aktivněji, můžete použít některý z tarifních balíčků pro připojení k internetu na měsíc (30 dní) s rozdílným datovým limitem. V případě překročení FUP se mohou automaticky navýšit data o dalších 50 MB za 10 Kč.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na dnes 1 den 50 MB Internet s datovým limitem 50 MB do konce dne. Po vyčerpání FUP dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 200 kb/s. - - - 19 Kč Pokud nemáte aktivní datový balíček pro mobilní připojení, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, když dojde během dne k jeho použití.
Internet na dosah 30 dní - - - - - - 49 Kč Datově neomezený balíček s limitovanou rychlostí 16 kb/s, který je určený pro instant message aplikace jako například Facebook Messenger, Skype, WhatsApp nebo Viber.

Rychlost 16 kb/s není vhodná k serfování na internetu nebo stahování většího objemu dat.
Internet Mini 30 dní 100 MB Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 100 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
79 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit datový limit 100 MB v rámci původního období. 99 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Internet Midi 30 dní 500 MB Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 500 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
79 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit datový limit 500 MB v rámci původního období. 199 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné používání internetu.
Internet Maxi 30 dní 1,5 GB Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 1,5 GB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
79 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit datový limit 1,5 GB v rámci původního období. 299 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní používání internetu.

Další možnosti předplacenky Tesco Mobile

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Tesco Mobile. Pokud hledáte informace jak přenést stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Tesco Mobile navštivte www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Telefónica O2 U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. od 200 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.

Pokud nenajdete logo Tesco Mobile, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW TESCO MOBILE

Náhled WWW stránek Tesco Mobile

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Tesco Mobile nabízí jednoduché účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Výhodný baliček zajímavých výhod jako odměna za dobití v minimální výši 300 Kč.

 Pro výhodnější volání, SMS zprávy nebo mobilní internet máte k dispozici celou řadu výhodných balíčků.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

 V případě internetu na měsíc je možné při překročení FUP znovu velmi jednoduše navýšit datový limit do konce měsíce.

 Mobilní internet i po vyčerpání datového limitu dále funguje za poměrně použitelné rychlosti 200 kb/s.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Spojení ze sítě Telefónica se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci operátora O2 nemohou využívat některé výhody.

 Je dobré vědět, že některé balíčky pro hovory, SMS zprávy a mobilní data se při dostatečném kreditu automaticky obnovují.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 2,50 Kč / min.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.