Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Kaktus

Obchodní značka Kaktus patří pod křídla českého operátora T-Mobile, který své mobilní služby v České republice nabízí stabilně již od roku 2002. Předplacená karta Kaktus přichází na náš trh 8. října 2013 a je zaměřená především na mladé uživatele s chytrými mobilními telefony. Vlastníkem společnosti T-Mobile je německý Deutsche Telekom, který je známý svým skupováním ostatních operátorů a společnost T-Mobile tak můžeme zařadit mezi největší mobilní operátory ve světě.

Předplacená karta Kaktus

Společnost T-Mobile se pomocí obchodní značky Kaktus snaží oslovit zejména uživatele, které zaujala nabídka cizích virtuálních operátorů a nabízí jim podobně zaměřenou službu s množstvím zajímavých výhod. Mezi výhody předplacené karty Kaktus patří především jednoduchý způsob účtování s volitelně doplňujícími balíčky pro hovory, SMS nebo mobilní data včetně příjemného účtování hovoru po sekundách. Pokud chcete předplacenou kartu Kaktus porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Základní nabídka předplacené karty Kaktus nabízí uživatelům jednoduché a přehledné účtování do všech sítí v České republice s výhodnou tarifikací po jedné sekundě, které lze jednoduše rozšířit pomocí několika doplňkových balíčků zaměřených na volání nebo SMS zprávy. Ceny při roamingu odpovídají běžnému ceníku roamingového volání společnosti T-Mobil.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Kaktus 2,50 Kč Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 50 Kč získáte 22 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,30 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 100 Kč získáte 50 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,00 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 300 Kč získáte 200 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 1,50 Kč / min.
2,50 Kč Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 50 Kč získáte 22 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,30 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 100 Kč získáte 50 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,00 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 300 Kč získáte 200 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 1,50 Kč / min.
1,50 Kč Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 50 Kč získáte jako bonus 40 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 1,25 Kč.

Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 100 Kč získáte jako bonus 100 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 1,00 Kč.

Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 300 Kč získáte jako bonus 400 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 0,75 Kč.
4,00 Kč

Internet s předplacenou kartou Kaktus

Předplacenka Kaktus umožňuje připojení k mobilnímu internetu pomocí několika datových balíčků rozdělených podle počtu dostupných megabajtů. V případě, že nemáte aktivovaný žádný balíček nebo jste jeho kapacitu vyčerpali, dochází ke zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč s účtováním po 100 kB.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Jednorázový
balíček 80 MB
30 dní 80 MB Internet s datovým limitem 80 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání FUP pokračujete zpomalenou rychlostí stahování při 64 kb/s a odesílaní na 32 kb/s do konce platnosti balíčku. - - - 50 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro občasné používání k internetu.
Jednorázový
balíček 200 MB
30 dní 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB platným na 30 dní od aktivace. Po vyčerpání datového limitu pokračujete zpomalenou rychlostí stahování při 64 kb/s a odesílaní na 32 kb/s do konce platnosti datového balíčku. - - - 100 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Samoobnovující balíček 500 MB 30 dní 500 MB Automaticky obnovovaný datový balíček s FUP 500 MB platný na 30 dní od jeho aktivace. Po vyčerpání datového limitu je možné opět navýšit FUP přikoupením dodatečných megabajtů nebo využívat klasické zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč.

V rámci datového balíčku navíc obdržíte 250 MB extra dat na vybrané sociální sítě.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně navýšit nový datový limit 500 MB, případně lze za 50 Kč obnovit FUP ve výši 100 MB. 100 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.
Samoobnovující balíček 1000 MB 30 dní 1 GB Automaticky obnovovaný datový balíček s FUP 1000 MB platný na 30 dní od jeho aktivace. Po vyčerpání datového limitu je možné opět navýšit FUP přikoupením dodatečných megabajtů nebo využívat klasické zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč.

V rámci datového balíčku navíc obdržíte 500 MB extra dat na vybrané sociální sítě.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně navýšit nový datový limit 500 MB, případně lze za 50 Kč obnovit FUP ve výši 100 MB. 150 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro časté prohlížení stránek.
Samoobnovující balíček 1500 MB 30 dní 1,5 GB Automaticky obnovovaný datový balíček s FUP 1500 MB platný na 30 dní od jeho aktivace. Po vyčerpání datového limitu je možné opět navýšit FUP přikoupením dodatečných megabajtů nebo využívat klasické zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč.

V rámci datového balíčku navíc obdržíte 750 MB extra dat na vybrané sociální sítě.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně navýšit nový datový limit 500 MB, případně lze za 50 Kč obnovit FUP ve výši 100 MB. 200 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní prohlížení stránek.
Samoobnovující balíček 2500 MB 30 dní 2,5 GB Automaticky obnovovaný datový balíček s FUP 2500 MB platný na 30 dní od jeho aktivace. Po vyčerpání datového limitu je možné opět navýšit FUP přikoupením dodatečných megabajtů nebo využívat klasické zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč.

V rámci datového balíčku navíc obdržíte 1250 MB extra dat na vybrané sociální sítě.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně navýšit nový datový limit 500 MB, případně lze za 50 Kč obnovit FUP ve výši 100 MB. 300 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky Kaktus

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Kaktus. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Kaktus navštivte www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 12 měsíců Platnost kreditu je 12 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud si váš volací kredit nedobijete alespoň jednou během 12 měsíců, dojde k deaktivaci SIM karty a zrušení vašeho telefonního čísla. od 50 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví nebo platebním terminálu Sazky, ale také přímo na stránkách operátora.

Pokud nenajdete logo Kaktus, můžete využít dobíjecí služby operátora T-Mobile.
1 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 1 + 1 oznamuje, že vám operátor spravedlivě účtuje tarifikaci po sekundách.

NÁHLED WWW KAKTUS

Náhled WWW stránek Kaktus

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Kaktus vám nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Sekundová tarifikace, která je opravdu férová vůči všem uživatelům sítě Kaktus.

 Při dobití alespoň 200 Kč voláte v rámci sítě Kaktus 30 dní zcela neomezeně.

 Dostatečně dlouhá platnost kreditu po dobu 12 měsíců než dojde k deaktivaci SIM karty a vašeho telefonního čísla.

 Pravidelné akce "Happy Hours", kdy lze zdarma získat 100% kreditu navíc za dobití od částky 200 do 500 Kč ve vybraný čas.

 U samoobnovovacích datových balíčků obdržíte extra data na vybrané sociální sítě Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Snapchat.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Zbytečně velké a poměrně nepřehledné množství samostatných balíčků, které není možné mezi sebou vzájemně kombinovat.

 Ceny za datové limity se nám nezdají adekvátní. Ideálně by měl mít FUP vždy alespoň dvojnásobnou hodnotu.

 U samoobnovovacích datových balíčků po vyčerpání FUP už nemůžete do konce období surfovat zpomalenou rychlostí.

 Nesmíte zapomenout, že bonusový kredit získaný v dobíjecí akci "Happy Hours" má pouze omezenou platnost na 30 dní.

 Služba nemá vlastní infolinku, pouze on-line zákaznickou podporu na Facebooku.

 Spojení ze sítě T-Mobile se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci T-Mobile nemohou využívat některé výhody.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.