Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Kaktus

Obchodní značka Kaktus patří pod křídla českého operátora T-Mobile, který své mobilní služby v České republice nabízí stabilně již od roku 2002. Předplacená karta Kaktus přichází na náš trh 8. října 2013 a je zaměřená především na mladé uživatele s chytrými telefony. Vlastníkem společnosti T-Mobile je německý Deutsche Telekom, který je známý svým skupováním ostatních operátorů a společnost T-Mobile tak můžeme zařadit mezi největší mobilní operátory ve světě.

Předplacená karta Kaktus

Společnost T-Mobile se pomocí obchodní značky Kaktus snaží oslovit zejména uživatele, které zaujala nabídka cizích virtuálních operátorů a nabízí jim podobně zaměřenou službu s množstvím zajímavých výhod. Mezi výhody předplacené karty Kaktus patří především jednoduchý způsob účtování s volitelně doplňujícími balíčky pro hovory, SMS nebo mobilní data včetně příjemného účtování hovoru po sekundách. Pokud chcete předplacenou kartu Kaktus porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Základní nabídka předplacené karty Kaktus nabízí uživatelům jednoduché a přehledné účtování do všech sítí v České republice s výhodnou tarifikací po jedné sekundě, které lze jednoduše rozšířit pomocí několika doplňkových balíčků zaměřených na volání nebo SMS zprávy. Ceny při roamingu odpovídají běžnému ceníku roamingového volání společnosti T-Mobil.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Kaktus 2,50 Kč Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 50 Kč získáte 22 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,30 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 100 Kč získáte 50 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,00 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 300 Kč získáte 200 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 1,50 Kč / min.
2,50 Kč Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 50 Kč získáte 22 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,30 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 100 Kč získáte 50 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 2,00 Kč / min.

Když aktivujete jednorázový volací balíček v ceně 300 Kč získáte 200 minut volání po dobu 30 dní. Cena hovoru odpovídá 1,50 Kč / min.
1,50 Kč Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 50 Kč získáte jako bonus 40 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 1,25 Kč.

Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 100 Kč získáte jako bonus 100 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 1,00 Kč.

Když si aktivujete jednorázový SMS balíček v ceně 300 Kč získáte jako bonus 400 SMS po dobu 30 dní. Cena SMS odpovídá 0,75 Kč.
4,00 Kč

Internet s předplacenou kartou Kaktus

Předplacenka Kaktus umožňuje připojení k mobilnímu internetu pomocí několika datových balíčků rozdělených podle počtu dostupných megabajtů. V případě, že nemáte aktivovaný žádný balíček nebo jste jeho kapacitu vyčerpali, dochází ke zpoplatnění 1 MB / 1,00 Kč s účtováním po 100 kB.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Balíček 80 MB 30 dní 80 MB Internet s datovým limitem 80 MB platným na 30 dní od aktivace. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na klasické účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč).

Do limitu se nezapočítávají samotné stránky sociální služby Facebook nebo vlastní web mujkaktus.cz během využívání vašeho účtu.
50 Kč Za uvedenou částku si můžete opakovaně obnovit nový datový limit 80 MB na 30 dní. 50 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro občasné připojení k internetu.
Balíček 200 MB 30 dní 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB platným na 30 dní od aktivace. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na klasické účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč).

Do limitu se nezapočítávají samotné stránky sociální služby Facebook nebo vlastní web mujkaktus.cz během využívání vašeho účtu.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opakovaně obnovit nový datový limit 200 MB na 30 dní. 100 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Balíček 1000 MB 30 dní 1000 MB Internet s datovým limitem 1000 MB platným na 30 dní od aktivace. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na klasické účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč).

Do limitu se nezapočítávají samotné stránky sociální služby Facebook nebo vlastní web mujkaktus.cz během využívání vašeho účtu.
300 Kč Za uvedenou částku si můžete opakovaně obnovit nový datový limit 1000 MB na 30 dní. 300 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky Kaktus

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Kaktus. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Kaktus doporučujeme navštívit www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile 12 měsíců Platnost kreditu je 12 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud si váš volací kredit nedobijete alespoň jednou během 12 měsíců, dojde k deaktivaci SIM karty a zrušení vašeho telefonního čísla. od 50 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví nebo platebním terminálu Sazky, ale také přímo na stránkách operátora.

Pokud nenajdete logo Kaktus, můžete využít dobíjecí služby operátora T-Mobile.
1 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 1 + 1 oznamuje, že vám operátor spravedlivě účtuje tarifikaci po sekundách.

NÁHLED WWW KAKTUS

Náhled WWW stránek Kaktus

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Kaktus vám nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Sekundová tarifikace, která je opravdu férová vůči všem uživatelům sítě Kaktus.

 Dostatečně dlouhá platnost kreditu po dobu 12 měsíců než dojde k deaktivaci SIM karty a vašeho telefonního čísla.

 Zajímavá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP. Po vyčerpání limitu nedochází ke zpomalení.

 Kdykoliv po překročení FUP lze znovu a jednoduše navýšit datový limit na 30 dní.

 Dostupnost služby Facebook zdarma (pozor na zpoplatnění externího obsahu jako např. YouTube, cizí odkazy apod.).

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Zbytečně velké a poměrně nepřehledné množství samostatných balíčků, které není možné mezi sebou vzájemně kombinovat.

 Ceny za datové limity se nám nezdají adekvátní. Ideálně by měl mít FUP vždy alespoň dvojnásobnou hodnotu.

 Data mají pouze minimální garantovanou rychlost 16 kbit a jsou také limitovány svojí maximální rychlostí v hodnotě 20 Mbit/s.

 Pořízení předplacené SIM karty Kaktus vás vyjde na 49 Kč respektive 99 Kč (karta obsahuje volací kredit v hodnotě 50 korun).

 Služba nemá vlastní infolinku, pouze on-line zákaznickou podporu na Facebooku.

 Spojení ze sítě T-Mobile se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci T-Mobile nemohou využívat některé výhody.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU