Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor MOBIL.CZ

Virtuální operátor (Branded Reseller) MOBIL.CZ funguje na českém trhu od 13. května 2013 a hned od svého startu se soustředí na uživatele se zájmem o předplacené karty. Pro svoje služby využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic a nabízí jednoduché, ale i srozumitelné ceny včetně internetu zdarma jako bonus za dobití volacího kreditu. Za virtuálním operátorem MOBIL.CZ stojí mediální skupina MAFRA známá především jako vydavatel papírových periodik (Mladá fronta DNES, Lidové noviny, Metro, Téma...) a zároveň jako majitel internetových portálů (např. idnes.cz, lidovky.cz, vratnepenize.cz, akcniceny.cz a mnohých dalších).

Předplacená karta MOBIL.CZ

Předplacená SIM karta virtuálního operátora MOBIL.CZ má nastavené opravdu jednoduché a přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR. Pro volání do zahraničí se řídí vlastním ceníkem a pro Roaming v zemích EU nejsou účtovány žádné poplatky navíc. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu MOBIL.CZ porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte naše srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

MOBIL.CZ nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (2,20 Kč / min.).

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
MOBIL.CZ 2,20 Kč 2,20 Kč 1,50 Kč 5 Kč

Internet s předplacenou kartou MOBIL.CZ

Předplacenka MOBIL.CZ vám umožní internet zdarma jako bonus za dobití volacího kreditu. Při dobití kreditu získáte na 30 dní internet s plnou rychlostí, který má běžný datový limit 200 MB. Po vyčerpání FUP se do uplynutí 30 dní od nabití rychlost mobilnímu internetu sníží do doby, než kredit na volání opětovně dobijete nebo si dokoupíte datový balíček.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Mobilní internet 30 dní 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení na 32 kbps při stahování a 16 kbps u odesílání dat. - - - Zdarma Po každém vašem dobití (200 Kč) obdržíte na 30 dní zdarma mobilní internet s FUP 200 MB.
Extra Data 10 dní 300 MB Internet s datovým limitem 300 MB na 10 dní. Balíček Extra Data je možné kombinovat s internetem zdarma, který získáte za dobíjení. - - - 60 Kč Mobilní internet na 10 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.
Mega Data 30 dní 700 MB Internet s datovým limitem 700 MB na 30 dní. Balíček Mega Data je možné kombinovat s internetem zdarma, který získáte za dobíjení. - - - 130 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.
Rychlý Giga 30 dní 2 GB Internet s datovým limitem 2 GB na 30 dní. Balíček Rychlý Giga je možné kombinovat s internetem zdarma, který získáte za dobíjení. - - - 300 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky MOBIL.CZ

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora MOBIL.CZ. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo můžete navštívit nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby MOBIL.CZ doporučujeme navštívit www stránky samotného operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 30 dnech provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Jestliže kredit nedobijete, zbývá vám 5 měsíců než dojde ke zrušení telefonního čísla. od 200 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.

Pokud nenajdete logo MOBIL.CZ, můžete využít dobíjecí služby T-Mobile Twist.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW MOBIL.CZ

Náhled WWW stránek MOBIL.CZ

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta MOBIL.CZ nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Výborný je především internet zdarma, který při plné rychlosti funguje 30 dní jako bonus za dobití vašeho volacího kreditu.

 Při vyčerpání FUP 200 MB u internetu zdarma funguje mobilní internet dál při omezené rychlosti po dobu 30 dní od dobití.

 Dostupný balíček "Pokecám v mobilu" pro neomezené volání nebo posílání SMS zpráv s ostatními uživateli sítě MOBIL.CZ.

 S balíčkem "Třicítka" získáte 30 minut volání do všech pevných i mobilních sítí v České republice za 57 Kč. Minuta volání tak vychází na 1,90 Kč.

 S balíčkem "Rychlý Giga" můžete na 30 dní kdykoliv navýšit FUP o dostatečné 2 GB pro aktivní surfování.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Omezená rychlost internetu po vyčerpání FUP je 32 kbps při stahování a 16 kbps u odesílání dat.

 Spojení ze sítě T-Mobile se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci T-Mobile nemohou využívat některé výhody.

 Je dobré vědět, že volací balíčky pro zvýhodněné hovory "Pokecám v mobilu" a "Volám všem" se při dostatečném kreditu automaticky obnovují.

 Infolinka pro komunikaci s operátorem je zpoplatněna částkou 20 Kč / hovor.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.