Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor Mobil CZ

Virtuální operátor (Branded Reseller) Mobil CZ funguje na českém trhu od 13. května 2013 a hned od svého startu se soustředí na uživatele se zájmem o předplacené karty. Pro svoje služby využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic a nabízí velmi jednoduché a srozumitelné ceny včetně internetu zdarma jako bonus za dobití volacího kreditu. Za virtuálním operátorem Mobil CZ stojí mediální skupina MAFRA známá především jako vydavatel papírových periodik (Mladá fronta DNES, Lidové noviny, Metro...) a zároveň jako majitel internetových zpravodajských portálů (např. idnes.cz, lidovky.cz). Majoritním vlastníkem celé mediální skupina MAFRA je od roku 1994 německé vydavatelství Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaft mbH.

Předplacená karta Mobil CZ

Předplacená SIM karta virtuálního operátora Mobil CZ má nastavené velmi jednoduché a přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR a pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora T-Mobile Czech Republic. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu Mobil CZ porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte našeho srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Mobil CZ nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (2,20 Kč / min.).

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Mobil CZ 2,20 Kč 2,20 Kč 1,50 Kč 5 Kč

Internet s předplacenou kartou Mobil CZ

Předplacenka Mobil CZ vám umožní internet zdarma jako bonus za dobití volacího kreditu. Při dobití kreditu získáte na 30 dní internet s plnou rychlostí, který má datový limit 200 MB. Po uplynutí 30 dní nebo vyčerpání FUP se pouze sníží rychlost na 16 kb/s do doby, něž opět kredit na volání dobijete. Do datového limitu 200 MB se nezapočítávají servery iDNES.cz

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Mobilní internet 30 dní 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti internetu na 16 kb/s.

Při návštěvě www stránek / serverů skupiny MAFRA máte k dispozici dalších 500 MB nad rámec běžného FUP.
- - - Zdarma Po každém vašem dobití (200 Kč) obdržíte na 30 dní zdarma mobilní internet s FUP 200 MB. Po vyčerpání limitu funguje dále internet nižší rychlostí 16 kb/s do dalšího dobití kreditu.
Rychlý Giga 30 dní 1 GB Internet s datovým limitem 1 GB na 30 dní. Po vyčerpání tohoto limitu získáte na další období zdarma původní 200 MB FUP jako bonus. - - - 300 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky Mobil CZ

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Mobil CZ. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Mobil CZ doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 30 dnech provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když kredit nedobijete, zbývá vám 5 měsíců než dojde ke zrušení čísla. od 200 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.

Pokud nenajdete logo Mobil CZ, můžete využít dobíjecí služby T-Mobile Twist.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW MOBIL CZ

Náhled WWW stránek Mobil CZ

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta Mobil CZ nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Výborný je především internet zdarma, který při plné rychlosti funguje 30 dní jako bonus za dobití vašeho volacího kreditu.

 Následně po 30 dnech nebo vyčerpání FUP 200 MB funguje mobilní internet dál při omezené rychlosti.

 Dostupný balíček "Pokecám v mobilu" pro neomezené volání nebo posílání SMS zpráv s ostatními uživateli sítě MOBIL CZ.

 S balíčkem "Třicítka" získáte 30 minut volání do všech pevných i mobilních sítí v České republice za 57 Kč. Minuta volání tak vychází na 1,90 Kč.

 S nově zřízeným měsíčním balíčkem "Rychlý Giga" můžete kdykoliv navýšit FUP o 1 GB a jako bonus obdržíte nový datový limit 200 MB na další období.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Omezená rychlost internetu po vypršení 30 dní nebo při překročení FUP je pouze 16 kb/s a je při ní velmi problematické využívat běžné internetové služby.

 Po překročení FUP 200 MB v období 30 dní již nemůžete samostatně obnovit FUP jednorázovou částkou. Můžete pouze opět nabít volací kredit, abyste dosáhli normální rychlosti internetového připojení.

 Spojení ze sítě T-Mobile se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci T-Mobile nemohou využívat některé výhody.

 Infolinka pro komunikaci s operátorem je zpoplatněna částkou 20 Kč / hovor.

 Operátor Mobil CZ zatím neumí při ztrátě duplikovat přenesené číslo z jiné sítě pod novou SIM s vašim původním číslem.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU