Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile začal své služby v ČR nabízet pod svým jménem v roce 2002 (od roku 1996 byla GSM síť vybudovaná pod značkou Paegas společnosti RadioMobil) a kromě mobilních služeb provozuje také pevné hlasové i datové služby. Mezi bohatou nabídkou mobilních tarifů se najdete samozřejmě místo i pro předplacené karty s celou řadou doplňkových služeb. Vlastníkem společnosti je německý Deutsche Telekom, který je známý svým skupováním ostatních mobilních operátorů a společnost T-Mobile můžeme zařadit mezi největší operátory ve světě.

Předplacená karta T-Mobile Twist

Předplacená SIM karta mobilního operátora T-Mobile s názvem Twist nabízí kromě nabídky volání a SMS zpráv i možnost mobilního internetu zdarma jako formu bonusu za pravidelné dobíjení. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb, a pokud chcete předplacenou kartu T-Mobile Twist porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

T-Mobile Twist nabízí bonusy za pravidelné dobíjení volacího kreditu, který můžete využít buď na zvýhodněné volání do všech sítí v České republice u předplacené služby Twist Našim, nebo jako internet do mobilu zdarma v případě předplacené karty Twist Našim s internetem.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Twist Našim 5,90 Kč Když dobijete kredit v minimální hodnotě 300 Kč, získáte pokaždé na další čtyři týdny volání do všech sítí v ČR za cenu 2,50 Kč / min.

Při dobití kreditu menší částkou platí sazba 2,50 Kč / min. pouze na jeden týden.
5,90 Kč Když dobijete kredit v minimální hodnotě 300 Kč, získáte pokaždé na další čtyři týdny volání do všech sítí v ČR za cenu 2,50 Kč / min.

Při dobití kreditu menší částkou platí sazba 2,50 Kč / min. pouze na jeden týden.
1,90 Kč 4,90 Kč
Twist Našim s internetem Při každém dobití vašeho kreditu částkou 300 Kč získáte internet zdarma s FUP 100 MB na čtyři týdny. Po vyčerpání datového limitu dojde k omezení rychlosti internetu na 16 kb/s.

Při dobití kreditu menší částkou platí internet zdarma s FUP 25 MB po dobu jednoho týdnu.
5,90 Kč 5,90 Kč 1,90 Kč 4,90 Kč

Internet s předplacenou kartou Twist

Předplacenka T-Mobile Twist Našim umožňuje mobilní připojení k internetu s možností výběru z několika předplacených tarifů. Pokud nemáte aktivovaný žádný internetový tarif, pak při použití internetu platí jednorázová cena 24 Kč / 24 hodin od sestavení spojení.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 1 den 25 MB Internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od aktivace internetu. Po vyčerpání FUP dojde ke zpomalení rychlosti na 16 kb/s. - - - 24 Kč Pokud nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Internet na týden 7 dní 40 MB Internet s datovým limitem 40 MB na 1 týden. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 16 kb/s. - - - 39 Kč Mobilní internet s FUP 40 MB na týden, vhodný pro občasné připojení během týdne.
Internet na měsíc 30 dní 300 MB Mobilní internet s FUP 300 MB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dojde k omezení rychlosti internetu na 16 kb/s. - - - 241 Kč Mobilní internet s FUP 300 MB na celý měsíc, vhodný zejména pro připojení smartphonu k internetu pro běžné prohlížení stránek.

Další možnosti předplacenky Twist

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty mobilního operátora T-Mobile. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby T-Mobile Twist navštivte www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vlastní 12 měsíců Platnost kreditu je 12 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 30 dnech provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když si kredit nedobijete, dojde k deaktivaci SIM karty a zrušení telefonního čísla. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálu nebo dobíjecím kupónem, ale i mnoha dalšími způsoby. 60 + 60 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 60 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje poměrně nevýhodně každou započatou minutu hovoru.

NÁHLED WWW T-MOBILE

Náhled WWW stránek T-Mobile

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená služba Twist nabízí velmi zajímavé bonusy za vaše dobití v podobě zvýhodněného volání či internetu zdarma.

 Možnost změny Twist tarifu Našim na jiný Twist tarif s zvýhodněným voláním a SMS na vybraná čísla v síti T-Mobile.

 Dostatečně dlouhá platnost kreditu po dobu 12 měsíců než dojde k deaktivaci SIM karty a telefonního čísla.

 Zajímavá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Poměrně výhodné volání do všech sítí je vykoupeno podmínkou dobití kreditu. Bez bonusu nabízí karta poměrně vysoké ceny.

 Způsob účtování 60 + 60 považujeme za přežitý a je pro všechny zákazníky tohoto mobilního operátora značně nevýhodný.

 Omezená rychlost mobilního internetu po překročení FUP je pouze 16 kb/s a je při ní velmi problematické využívat běžné služby dostupné na internetu.

 Po překročení datového limitu již nelze v průběhu platnosti datového balíčku obnovit FUP jednorázovou částkou.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU