Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile začal své služby v ČR nabízet pod svým jménem v roce 2002 (od roku 1996 byla GSM síť vybudovaná pod značkou Paegas společnosti RadioMobil) a kromě mobilních služeb provozuje také pevné hlasové i datové služby. Mezi bohatou nabídkou mobilních tarifů se najdete samozřejmě místo i pro předplacené karty s celou řadou doplňkových služeb. Vlastníkem společnosti je německý Deutsche Telekom, který je známý svým skupováním ostatních mobilních operátorů a společnost T-Mobile můžeme zařadit mezi největší operátory ve světě.

Předplacená karta T-Mobile Twist

Předplacená SIM karta mobilního operátora T-Mobile s názvem Twist nabízí kromě nabídky volání a SMS zpráv i možnost mobilního internetu zdarma jako formu bonusu za pravidelné dobíjení. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb, a pokud chcete předplacenou kartu T-Mobile Twist porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Karta T-Mobile Twist nabízí bonusy za pravidelné dobíjení volacího kreditu, který můžete využít na zvýhodněné volání do všech sítí v České republice, volání zdarma ve vlastní sítí T-Mobile a mobilní data s FUP 100 MB dat na 30 dní.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Twist V síti 3,90 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte na 1 měsíc volání zdarma do vlastní sítě T-Mobile. 3,90 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte na 1 měsíc minutu volání za 1,50 Kč. 1,90 Kč 4,90 Kč

Internet s předplacenou kartou Twist

Předplacenka T-Mobile Twist umožňuje mobilní připojení k internetu s možností výběru z několika předplacených tarifů. Pokud nemáte aktivovaný mobilní internet v tarifu, pak při použití internetu platí jednorázová cena 24 Kč / 24 hodin od sestavení spojení.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 1 den 25 MB Internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od aktivace internetu. Po vyčerpání FUP dojde ke zpomalení rychlosti na 16 kb/s. - - - 24 Kč Pokud nemáte aktivní datový balíček pro mobilní připojení, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, když dojde během dne k jeho použití.
Internet na týden 7 dní 60 MB Internet s datovým limitem 60 MB na 1 týden. Po vyčerpání FUP si můžete opět dokoupit datový balíček, nebo přejít na účtování dle základního tarifu "Internet na den". - - - 49 Kč Mobilní internet na 7 dní, vhodný zejména pro občasné používání internetu.
Internet na měsíc 30 dní 400 MB Internet s datovým limitem 400 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání FUP lze opětovně dokoupit datový balíček, nebo přejít na účtování dle základního tarifu "Internet na den". - - - 99 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Internet na měsíc 30 dní 1 GB Internet s datovým limitem 1 GB na 1 měsíc. Po vyčerpání FUP si můžete opět dokoupit datový balíček, nebo přejít na účtování dle základního tarifu "Internet na den". - - - 199 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný běžné pro běžné používání internetu.
Internet na měsíc 30 dní 2 GB Internet s datovým limitem 2 GB na 1 měsíc. Po vyčerpání FUP si můžete opět dokoupit datový balíček, nebo přejít na účtování dle základního tarifu "Internet na den". - - - 299 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní používání internetu.

Další možnosti předplacenky Twist

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty mobilního operátora T-Mobile. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby T-Mobile Twist navštivte www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vlastní 12 měsíců Platnost kreditu je 12 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 30 dnech provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálu, dobíjecím kupónem, ale i také na stránkách samotného operátora. 60 + 60 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 60 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje poměrně nevýhodně každou započatou minutu hovoru.

NÁHLED WWW T-MOBILE

Náhled WWW stránek T-Mobile

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená služba Twist nabízí velmi zajímavé bonusy za vaše dobití v podobě zvýhodněného volání či internetu zdarma.

 Zajímavá nabídka rozmanitých balíčků pro výhodnější volání a mobilní internet.

 Dostatečně dlouhá platnost kreditu po dobu 12 měsíců než dojde k deaktivaci SIM karty a telefonního čísla.

 Zajímavá nabídka připojení k mobilnímu internetu včetně rozumné hranice FUP.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Poměrně výhodné volání do všech sítí je vykoupeno podmínkou dobití kreditu. Bez bonusu nabízí karta zbytečně vysoké ceny.

 Způsob účtování 60 + 60 považujeme za přežitý a je pro všechny zákazníky tohoto mobilního operátora značně nevýhodný.

 Po překročení datového limitu již nelze v průběhu platnosti datového balíčku obnovit FUP jednorázovou částkou.

 Přenesení vlastního čísla k T-Mobile vás u předplacené karty Twist vyjde na 300 Kč.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.