Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor OpenCall

Nový virtuální operátor OpenCall je obchodní značkou společnosti DH Telecom, která funguje jako velkoobchodní přeprodejce mobilních služeb společnosti Vodafone (MVNA - Mobile Virtual Network Agregator). Společnost DH Telecom může k provozu mobilní GSM / 3G služby OpenCall využít své dosavadní zkušenosti, které pramení z mobilního provozu CDMA služeb v síti U:fon a z poskytování komplexních hlasových služeb na slovenském trhu od roku 2006. Virtuální operátor OpenCall provozuje své datové i hlasové služby na pronajaté infrastruktuře mobilního operátora Vodafone a jeho snahou je kromě českých zákazníku zaujmout především zahraniční skupiny uživatelů, kteří dlouhodobě žijí nebo pracují v České republice. V roce 2016 začal nově operátor OpenCall spolupracovat se společností O2 a využívá i její infrastrukturu pro pokrytí signálu.

Předplacená karta OpenCall EASY

Předplacená SIM karta OpenCall EASY nabízí zvýhodněnou cenu volání do vlastní sítě OpenCall oproti pevným nebo mobilním sítí ostatních telefonních operátorů. Pro volání do zahraničí najdete na stránkách virtuálního operátora aktuální ceník mezinárodních hovorů rozdělených podle typu volání na pevnou nebo mobilní linku. Pokud budete potřebovat předplacenou kartu OpenCall EASY porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte našeho srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Základem ceníku předplacené karty OpenCall EASY je jednoduché a srozumitelné účtování se zvýhodněným voláním do vlastní sítě za cenu 1,00 Kč (vhodné např. v rámci volání mezi rodinnými příslušníky). Aktuální ceník roamingového volání najdete na stránkách operátora.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
OpenCall EASY 1,00 Kč 1,80 Kč 1,50 Kč SMS zprávy zaslané do vlastní sítě OpenCall se účtují částkou 1,00 Kč. 4,90 Kč

Internet s předplacenou kartou OpenCall EASY

Předplacená karta OpenCall EASY umožňuje klasické připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den nebo pomocí internetového / datového balíčk "Připojení na měsíc" dle FUP.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Připojení na den 1 den 25 MB Nezávazný internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od prvního použití. - - - 25 Kč Pokud nemáte aktivní datový balíček pro mobilní připojení, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, když dojde během dne k jeho použití.
Připojení na měsíc 30 dní 150 MB Automaticky se obnovující datový balíček s FUP 150 MB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dochází k automatickému navýšení objemu dat (20 MB / 12 Kč). 49 Kč Za uvedenou částku si opět navýšíte FUP ve výši 150 MB do konce původního období. 99 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 500 MB Automaticky se obnovující datový balíček s FUP 500 MB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dochází k automatickému navýšení objemu dat (20 MB / 12 Kč). 99 Kč Za uvedenou částku si opět navýšíte FUP ve výši 500 MB do konce původního období. 199 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro běžné používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 1,5 GB Automaticky se obnovující datový balíček s FUP 1,5 GB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dochází k automatickému navýšení objemu dat (60 MB / 12 Kč). 149 Kč Za uvedenou částku si opět navýšíte FUP ve výši 1,5 GB do konce původního období. 299 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro časté používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 3 GB Automaticky se obnovující datový balíček s FUP 3 GB na 30 dní. Po vyčerpání datového limitu dochází k automatickému navýšení objemu dat (60 MB / 12 Kč). 224 Kč Za uvedenou částku si opět navýšíte FUP ve výši 3 GB do konce původního období. 449 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro aktivní používání internetu.

Další možnosti předplacenky OpenCall EASY

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora OpenCall. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby OpenCall doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Telefónica O2 U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a zrušení čísla. od 200 Kč Volací kredit lze jednoduše dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, v terminálu, pomocí dobíjecího kupónu nebo přímo na stránkách operátora online kartou.

Pokud nenajdete logo OpenCall, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW OPENCALL

Náhled WWW stránek OpenCall

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta OpenCall EASY nabízí jednoduché účtování včetně velmi příjemné ceny za volání do vlastní sítě.

 Cena volání (1,80 Kč) do všech sítí v ČR patří mezi nejlevnější z dostupných nabídek předplacených karet.

 Možnost výhodnějšího volání a SMS při aktivaci balíčku / tarifu OpenCall PLUS.

 Volání na informační číslo zákaznického centra OpenCall je pro zákazníky zdarma.

 Poměrně zajímavá nabídka zahraničního volání u některých mezinárodních destinací.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 SIM kartu je nutné od operátora zakoupit za jednorázový / nevratný poplatek 99 Kč. Promo nabídka na získání SIM zdarma je pouze časově omezená.

 Po zakoupení nové SIM karty nesmíte zapomenout do 30 dnů dobít volací kredit, jinak může dojít k deaktivaci karty.

 Přechod pod křídla operátora O2 zrušil při vyčerpání dat snížení rychlosti surfování na 32 kb/s. Nově si za další spotřebovaná data již připlatíte v podobě automatického navýšení objemu dat (např. 20 MB / 12 Kč).

 Operátor nabízí velmi omezenou nabídku možností pro mobilní / datové připojení.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.