Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor OpenCall

Nový virtuální operátor OpenCall je obchodní značkou společnosti DH Telecom, která funguje jako velkoobchodní přeprodejce mobilních služeb společnosti Vodafone (MVNA - Mobile Virtual Network Agregator). Společnost DH Telecom může k provozu mobilní GSM / 3G služby OpenCall využít své dosavadní zkušenosti, které pramení z mobilního provozu CDMA služeb v síti U:fon a z poskytování komplexních hlasových služeb na slovenském trhu již od roku 2006. Virtuální operátor OpenCall provozuje své datové i hlasové služby na pronajaté infrastruktuře mobilního operátora Vodafone a jeho snahou je kromě českých zákazníku zaujmout především zahraniční skupiny uživatelů, kteří dlouhodobě žijí nebo pracují v České republice.

Předplacená karta OpenCall EASY

Předplacená SIM karta OpenCall EASY nabízí zvýhodněnou cenu volání do vlastní sítě OpenCall oproti pevným nebo mobilním sítí ostatních telefonních operátorů. Pro volání do zahraničí najdete na stránkách virtuálního operátora aktuální ceník mezinárodních hovorů rozdělených podle typu volání na pevnou nebo mobilní linku. Pokud budete potřebovat předplacenou kartu OpenCall EASY porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte našeho srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Základem ceníku předplacené karty OpenCall EASY je jednoduché a srozumitelné účtování se zvýhodněným voláním do vlastní sítě za cenu 1,50 Kč (vhodné např. v rámci volání mezi rodinnými příslušníky). Aktuální ceník roamingového volání najdete na stránkách operátora.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
OpenCall EASY 1,50 Kč 1,80 Kč 1,50 Kč 4,90 Kč

Internet s předplacenou kartou OpenCall EASY

Předplacená karta OpenCall EASY umožňuje klasické připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den nebo pomocí internetového / datového balíčku "Připojení na měsíc" dle FUP.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Připojení na den 1 den 25 MB Nezávazný internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od prvního použití. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 20 kb/s. - - - 25 Kč Pokud nemáte aktivní datový balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob zpoplatnění internetu, když dojde během dne k jeho použití.
Připojení na měsíc 30 dní 150 MB Internet s datovým limitem 150 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. - - - 150 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný zejména pro nenáročné používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 300 MB Internet s datovým limitem 300 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. - - - 190 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný pro běžné používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. - - - 250 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný pro běžné používání internetu.
Připojení na měsíc 30 dní 1 GB Internet s datovým limitem 1 GB na 1 měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s. - - - 390 Kč Mobilní internet na 30 dní, vhodný pro běžné používání internetu.

Další možnosti předplacenky OpenCall EASY

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora OpenCall. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby OpenCall doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Jestliže budete mít aktuální kredit menší než 50 Kč, bude platnost SIM karty jen 3 měsíce. Když kredit nedobijete, dojde k deaktivování SIM a zrušení telefonního čísla. od 200 Kč Váš volací kredit můžete dobíjet online na stránkách operátora a pomocí terminálů (Sazka, Europay, E-va, SuperCASH) nebo dobíjecím kupónem OpenCall. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW OPENCALL

Náhled WWW stránek OpenCall

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta OpenCall EASY nabízí jednoduché účtování včetně příjemné ceny za volání do vlastní sítě OpenCall.

 Možnost výhodnějšího volání a SMS při aktivaci balíčku / tarifu OpenCall PLUS.

 Volání na informační číslo zákaznického centra OpenCall je pro zákazníky zdarma.

 Poměrně zajímavá nabídka zahraničního volání u vybraných destinací (Slovensko).

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 SIM kartu je nutné od operátora zakoupit za jednorázový / nevratný poplatek 100 Kč. Promo nabídka na získání SIM zdarma je pouze časově omezená.

 Po zakoupení nové SIM karty nesmíte zapomenout do 30 dnů dobít volací kredit, jinak může dojít k deaktivaci karty.

 Aktuálně nelze využívat předplacenou kartu OpenCall EASY v zahraničí. Služba roaming je plánovaná na prosinec 2013.

 Operátor nabízí velmi omezenou nabídku možností pro mobilní / datové připojení.

 Omezená rychlost internetu po vypršení 30 dní nebo při překročení FUP je pouze 20 kb/s a je při ní velmi problematické využívat běžné internetové služby.

 Po překročení datového limitu u balíčku "Připojení na měsíc" již nemůžete opětovně v průběhu daného měsíce navýšit FUP.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU