Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor CALLPRO

Virtuálního operátora pod značkou CALLPRO provozuje severočeská společnost IBG-NET, která v oblasti telekomunikací a IT služeb není žádným nováčkem. Kromě mobilních služeb provozuje regionální internetové připojení a zároveň má zkušenosti jako VoIP operátor. Služba CALLPRO je provozována v mobilní síti T-Mobile pod společností GTS Czech. V nabídce operátora najdete jak předplacené karty, tak i mobilní tarify (měsíční paušály).

Předplacená karta CALLPRO

Předplacená SIM karta virtuálního operátora CALLPRO nabízí poměrně jednoduché a přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR se zvýhodněným voláním včetně SMS zpráv do vlastní sítě. Níže v tabulce nabízíme přehledný ceník základních služeb, a pokud budete chtít předplacenou kartu operátora CALLPRO porovnat s jinými předplacenkami na našem trhu využijte jednoduché srovnání předplacených karet, které pro vás stále aktualizujeme.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Předplacenka CALLPRO nabízí zajímavou cenu do vlastní sítě s možností dalšího zvýhodnění při použití balíčku "Levně v síti". Pro zobrazení zvýhodněných cen za volání a SMS použijte rychlou nápovědu u ceníkové položky. GSM služba "CALLPRO 0" má stanovenou minimální útratu 200 Kč a pokud tuto částku neprovoláte v průběhu 6 měsíců, bude vám služba pozastavena! Naopak u služby "CALLPRO ;-)", kterou můžete využít jako předplacenou kartu vás čeká měsíční paušál 29 Kč, ale kromě výhodnější sazby zde máte i příjemné účtování po sekundách.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
CALLPRO 0 1,00 Kč Při využití balíčku "Levně v síti" za částku 50 Kč měsíčně, můžete v síti CALLPRO volat pouze za 0,60 Kč / minutu. 2,20 Kč 1,40 Kč SMS zprávy zaslané do vlastní sítě CALLPRO jsou účtovány po 1 Kč.

Při využití balíčku "Levně v síti" za částku 50 Kč měsíčně, si můžete v síti CALLPRO posílat SMS zprávy za 0,60 Kč.
5 Kč
CALLPRO ;-) 0,90 Kč Při využití balíčku "Levně v síti" za částku 50 Kč měsíčně, můžete v síti CALLPRO volat pouze za 0,60 Kč / minutu.

U služby "CALLPRO ;-)" je spravedlivý způsob účtování hovorného 1 + 1. Tarif je, ale zatížen měsíční platbou 29 Kč.
1,80 Kč U služby "CALLPRO ;-)" je spravedlivý způsob účtování hovorného 1 + 1. Tarif je, ale zatížen měsíční platbou 29 Kč. 1,25 Kč SMS zprávy zaslané do vlastní sítě CALLPRO jsou účtovány po 1 Kč.

Při využití balíčku "Levně v síti" za částku 50 Kč měsíčně, si můžete v síti CALLPRO posílat SMS zprávy za 0,60 Kč.
5 Kč

Internet s předplacenou kartou CALLPRO

S předplacenou kartou CALLPRO můžete samozřejmě používat mobilní internet, který je běžně dostupný za pomocí datových balíčků rozdělených podle FUP. V případě, že váš datový limit bude vyčerpán sníží se rychlost připojení na 16 kb/s.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na měsíc 1 měsíc 150 MB Internet v mobilu s datovým limitem 150 MB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 16 kb/s. - - - 90 Kč Internet v mobilu vhodný pro méně nenáročné prohlížení internetových stránek.

U služby "CALLPRO ;-)" získáte datový balíček pouze za 60 Kč.
Internet na měsíc 1 měsíc 300 MB Internet v mobilu s datovým limitem 300 MB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 16 kb/s. - - - 120 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.

U služby "CALLPRO ;-)" získáte datový balíček pouze za 90 Kč.
Internet na měsíc 1 měsíc 600 MB Internet v mobilu s datovým limitem 600 MB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 16 kb/s. - - - 200 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.

U služby "CALLPRO ;-)" získáte datový balíček pouze za 170 Kč.
Internet na měsíc 1 měsíc 1 GB Internet v mobilu s datovým limitem až 1 GB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 16 kb/s. - - - 240 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.

U služby "CALLPRO ;-)" získáte datový balíček pouze za 210 Kč.
Internet na měsíc 1 měsíc 2 GB Internet v mobilu s datovým limitem až 2 GB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 16 kb/s. - - - 370 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.

U služby "CALLPRO ;-)" získáte datový balíček pouze za 340 Kč.

Další možnosti předplacenky CALLPRO

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora CALLPRO. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby CALLPRO doporučujeme navštívit samotné www stránky virtuálního operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ne Operátor aktuálně nepodporuje prémiové SMS platby. Služba se teprve připravuje. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost vašeho volacího kreditu je 6 měsíců od posledního dobití.

U GSM služby "CALLPRO 0" vyžaduje operátor minimální útratu 200 Kč v hlasových službách v průběhu 6 měsíců. Jinak službu pozastaví!
od 200 Kč Volací kredit můžete dobít pouze za pomoci bankovního převodu. Číslo účtu najdete na stránkách operátora CALLPRO. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

U služby "CALLPRO ;-)" je spravedlivý způsob účtování hovorného 1 + 1. Tarif je, ale zatížen měsíční platbou 29 Kč.

NÁHLED WWW CALLPRO

Náhled WWW stránek CALLPRO

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta CALLPRO nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 V základním tarifu zvýhodňuje volání a SMS do vlastní sítě CALLPRO.

 Volitelný balíček "Volání v síti zdarma" pro hovory v síti CALLPRO za cenu 129 Kč.

 Volitelný balíček "100 volných SMS" do všech sítí za cenu 99 Kč za měsíc.

 Další snížení ceny pro volání a SMS ve vlastní síti lze dosáhnout použitím balíčku "Levně v síti" v ceně 50 Kč měsíčně.

 Měsíční datové balíčky u mobilní služby "CALLPRO ;-)" mají zvýhodněnou cenu.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Tarif "CALLPRO 0" má minimální útratu 200 Kč a pokud tuto částku neprovoláte v průběhu šesti měsíců, bude vám mobilní služba pozastavena! Tato částka vychází přibližně na útratu 33 Kč měsíčně.

 Nižší cenu hovorného a SMS včetně atraktivní sekundové tarifikace u služby "CALLPRO ;-)" znevýhodňuje měsíční paušál v ceně 29 Kč.

 Zpoplatněný převod vašeho telefonního čísla do sítě CALLPRO za cenu 200 Kč.

 Aktuálně operátor neumožňuje odesílat prémiové SMS (platby za služby a zboží).

 Operátor neumožňuje běžné připojení k mobilnímu internetu na den, pro občasné uživatele bez potřeby měsíčního internetu.

 Velmi omezené možnosti pro dobíjení volacího kreditu (bankovním převodem).

 Rychlost internetu po překročení FUP je pouze 16 kb/s, během které budete pouze velmi obtížně využívat běžné online služby.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.