Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor Ha-Vel internet

Za předplacenou kartou Ha-loo mobil najdete virtuálního operátora Ha-Vel internet, který působí v oblasti telekomunikací od roku 1996. Z poskytovatele internetového připojení se časem vyvinula společnost zajišťující kompletní telekomunikační a IT služby. Původně využívanou značku Ha-loo s hlasovou službou založenou na protokolu VoIP (Voice over Internet Protocol) nově v červnu 2013 rozšiřuje mobilní služba s předplacenou SIM kartou Ha-loo mobil. Virtuální operátor Ha-Vel internet pro své služby využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic prostřednictvím velkoobchodní nabídky společnosti GTS Czech, která je součástí velmi známého mezinárodního a telekomunikačního uskupení GTS Central European Holding B.V.

Předplacená karta Ha-loo mobil

Předplacená SIM karta Ha-loo mobil nabízí zajímavé ceny nejen při volání do vlastní mobilní a pevné sítě Ha-Vel, ale i při volání do ostatních sítí v České republice. Podmínkou je, ale poplatek v hodnotě 25 Kč, který je měsíčně strháván z vašeho kreditu. V tabulce najdete ceník vybraných služeb, a pokud budete chtít předplacenou kartu Ha-loo mobil porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu využijte našeho srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Ha-loo mobil nabízí jednoduché a srozumitelné účtování s jasně výhodným voláním a to zejména do vlastní sítě za cenu 1,00 Kč (podmínkou je pravidelný měsíční poplatek 25 Kč).

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Ha-loo mobil 1,00 Kč 2,00 Kč 1,30 Kč SMS zprávy zaslané do vlastní sítě se účtují částkou 1,00 Kč. 3,50 Kč

Internet s předplacenou kartou Ha-loo mobil

Předplacenka Ha-loo mobil umožňuje několik datových balíčků podle výše limitu FUP, které jsou platné pouze v kalendářním měsíci, ve kterém byly aktivovány. Po vyčerpání vašeho datového limitu / FUP přecházíte automaticky na standardní zpoplatnění podle objemu přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč) s tarifikací 1+1 kB nebo je možné navýšit datový limit obnovením datového balíčku.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Balíček data
50 MB
kalendářní měsíc 50 MB Internet s datovým limitem 50 MB platným do konce kalendářního měsíce, ve kterém došlo k jeho aktivaci. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč). 45 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 50 MB do konce kalendářního měsíce. 45 Kč Pokud využijete datový balíček, který se bude každý měsíc pravidelně obnovovat, operátor vám nabídne balíček za cenu 40 Kč.
Balíček data
100 MB
kalendářní měsíc 100 MB Internet s datovým limitem 100 MB platným do konce kalendářního měsíce, ve kterém došlo k jeho aktivaci. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč). 85 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 100 MB do konce kalendářního měsíce. 85 Kč Pokud využijete datový balíček, který se bude každý měsíc pravidelně obnovovat, operátor vám nabídne balíček za cenu 75 Kč.
Balíček data
200 MB
kalendářní měsíc 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB platným do konce kalendářního měsíce, ve kterém došlo k jeho aktivaci. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč). 160 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 200 MB do konce kalendářního měsíce. 160 Kč Pokud využijete datový balíček, který se bude každý měsíc pravidelně obnovovat, operátor vám nabídne balíček za cenu 140 Kč.
Balíček data
500 MB
kalendářní měsíc 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB platným do konce kalendářního měsíce, ve kterém došlo k jeho aktivaci. Následně po vyčerpání FUP přecházíte již na účtování podle přenesených dat (1 MB / 1,00 Kč). 280 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 500 MB do konce kalendářního měsíce. 280 Kč Pokud využijete datový balíček, který se bude každý měsíc pravidelně obnovovat, operátor vám nabídne balíček za cenu 240 Kč.

Další možnosti předplacenky Mobil CZ

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty Ha-loo mobil virtuálního operátora Ha-Vel internet. Pokud hledáte např. informace jak přenést stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Ha-loo mobil doporučujeme navštívit www stránky samotného operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a následně dochází k omezení služby. Pokud v dalších 6 měsících nedobijete svůj kredit, dojde ke zrušení karty včetně čísla a váš dosavadní kredit nevratně propadá. od 150 Kč Volací kredit můžete dobít v elektronickém bankovnictví i platební kartou, terminálem nebo pomocí kiosku společnosti Europay. 1 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 1 + 1 oznamuje, že vám operátor spravedlivě účtuje tarifikaci po sekundách.

Předplacenka Ha-loo mobil účtuje měsíční poplatek 25 Kč za vedení SIM karty, který vám bude pravidelně strhávat z vašeho kreditu.

NÁHLED WWW HA-LOO MOBIL

Náhled WWW stránek Ha-loo mobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Ha-loo mobil nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Při volání v rámci mobilní a pevné sítě Ha-loo vyjde cena hovoru na 1 Kč / min.

 Sekundová tarifikace, která je opravdu férová vůči uživatelům sítě Ha-loo mobil.

 Zvýhodněná cena hovoru ve vlastní i cizí síti při volání pomocí SIP klienta v chytrém telefonu na bezdrátové WiFi síti.

 V případě příchozího volání ze sítí cizích operátorů vám Ha-loo mobil přičítá kredit v podobě 0,05 Kč za celou minutu.

 Pokud si aktivujete datové balíčky, které se budou pravidelně každý měsíc automat. sami obnovovat, získáte výhodnější cenu.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Výhody předplacené karty se ztrácejí díky měsíčnímu poplatku za vedení SIM karty, který popírá výhody předplacenek.

 Když využijete informaci o stavu kreditu pomocí SMS, bude zpráva zpoplatněna 1 Kč. Je tedy nutné používat i jiné formy pro zobrazení vašeho zbývajícího kreditu.

 Pokud budete chtít využívat roaming při cestě v zahraničí, je nutné nejdříve složit vratnou zálohu ve výši 1000 Kč.

 Nabídka datových tarifů končí u limitu 200 MB a navíc se jedná o připojení do konce kalendářního měsíce, ve kterém došlo k aktivaci datového balíčku.

 Po vyčerpání datového limitu nedochází ke snížení rychlosti, ale začne se účtovat za přenesená data v poměru 1 MB / 1 Kč.

 Spojení ze sítě T-Mobile se pro volající řídí ceníkem jako při hovoru do sítě cizího mobilního operátora a zákazníci T-Mobile nemohou využívat některé výhody.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.