Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor GoMobil

Virtuální operátor GoMobil funguje na českém trhu od 1. června 2013, v současnosti už poskytuje své služby více než 35 000 zákazníků. Pro svoje služby využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic a nabízí poměrně jednoduché a srozumitelné ceny za volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR. Za virtuálním operátorem GoMobil stojí česká firma TERMS a.s., která se již od devadesátých let věnuje telekomunikacím, průmyslové automatizaci, informační technologii a unikátním softwarovým aplikacím.

Předplacená karta GoMobil

Předplacená SIM karta virtuálního operátora GoMobil má nastavené opravdu jednoduché a velmi přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR. Kromě základní ceny můžete snadno dosáhnout na zvýhodněné bonusy, které obdržíte za dobití volacího kreditu. Níže v tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb a pokud chcete předplacenou kartu GoMobil porovnat s ostatními předplacenkami na našem trhu využijte naše srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Předplacenka GoMobil nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (1,90 Kč / min.). Při dobití kreditu ve výši 300 Kč navíc získáte odměnu v podobě dvojnásobného kreditu na 30 dní.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
GoMobil 1,90 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte odměnu v podobě dvojnásobného kreditu. Minuta volání pak vychází na 0,95 Kč. Bonus je platný vždy po dobu 30 dní. 1,90 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte odměnu v podobě dvojnásobného kreditu. Minuta volání pak vychází na 0,95 Kč. Bonus je platný vždy po dobu 30 dní. 1,90 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč získáte odměnu v podobě dvojnásobného kreditu. 1 SMS zpráva pak vychází na 0,95 Kč. Bonus je platný vždy po dobu 30 dní. 4 Kč

Internet s předplacenou kartou GoMobil

Předplacená karta GoMobil nabízí připojení k mobilnímu internetu pouze za pomoci klasického schématu 1 MB / 1,00 Kč s účtováním podle objemu vámi přenesených dat (základní služba s názvem Platím, co stáhnu). Internetové balíčky jsou pak běžně dostupné pouze pro uživatele s některým z placených tarifů GoMobil.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
- - - - - - - - - - - - - - -

Další možnosti předplacenky GoMobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora GoMobil. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo můžete navštívit nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby GoMobil doporučujeme navštívit www stránky samotného operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. T-Mobile U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 2 měsíce Platnost kreditu jsou 2 měsíce od posledního dobití a pak je nevyčerpaný kredit uložen do úschovny. Pokud v následujících 30 dnech provedete dobití, bude vám kredit vrácen. Po celkových 6 měsících od posledního dobití je provoz SIM karty ukončen. od 200 Kč Kredit si můžete běžně dobít online na webu, v partnerských prodejnách nebo na terminálech společnosti Sazka.

Pokud nenajdete logo GoMobil, můžete využít dobíjecí služby T-Mobile Twist.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW GOMOBIL

Náhled WWW stránek GoMobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená SIM karta GoMobil nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Skvělý bonus po dobu jednoho měsíce za dobitím kreditu při minimální výši 300 Kč. Získáte levné volání a SMS zprávy po ČR.

 Základní cena za volání do vlastní i cizí sítě v ČR je oproti konkurenci dostatečně zajímavá i bez akčního bonusu.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Velmi krátká platnost kreditu, která nutí uživatele k častějšímu dobíjení kreditu.

 Bonusová odměna za dobití při minimální částce 300 Kč, kde obdržíte dvojnásobný kredit je pouze časově omezená akce.

 Chybí větší nabídka balíčků u mobilního internetu zejména pro náročnější uživatele.

 U mobilních dat typu "Platím, co stáhnu" přenesete maximálně jen 100 MB měsíčně, následně je internet zablokován.

 Přenos telefonního čísla od GoMobil do sítě jiného operátora je bohužel zpoplatněn jednorázovou částkou 250 Kč.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.