Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor Gorila mobil

Předplacenou SIM kartu Gorila mobil již není možné získat, provozovatel přestal nabízet původní služby spojené s předplacenými kartami. Mobilní služby tohoto operátora lze nahradit předplacenými kartami jiných mobilních či virtuálních operátorů.

Gorila mobil je nový virtuální operátor působící na českém trhu, který založil holding Unimex Group ve spojení s mobilním operátorem Telefónica Czech Republic, a.s. (vlastněný skupinou PPF Petra Kellnera). Operátor Gorila mobil cílí především na mladé uživatele se zájmem o rychlá mobilní data a nabízí pro ně zajímavou nabídku mobilního internetu v podobě předplacené služby i paušálního tarifu. Skupina Unimex Group vznikla v roce 1991 a na českém trhu patří mezi úspěšné subjekty podnikající např. v cestovním ruchu včetně zaměření na investiční příležitosti, výstavbu nebo financování v bytové, průmyslové i hotelové oblasti.

Předplacená karta Gorila mobil

Předplacená SIM karta virtuálního operátora Gorila mobil nabízí poměrně jednoduché, ale také přehledné účtování při volání do všech sítí v ČR. Pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora Telefónica Czech Republic. V tabulce je k dispozici ceník základních služeb, a pokud budete chtít předplacenku Gorila mobil porovnat s jinými předplacenými kartami na našem trhu využijte jednoduché srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Gorila mobil nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (2,50 Kč / min.). Při aktivaci datového balíčku EASY v ceně 200 Kč získáte navíc volání po 2. minutě do všech sítí zdarma.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Gorila mobil 2,50 Kč Při aktivaci datového balíčku EASY v hodnotě 200 Kč získáte volání po 2. minutě do všech sítí zdarma. Délka hovoru může být 60 minut. 2,50 Kč Při aktivaci datového balíčku EASY v hodnotě 200 Kč získáte volání po 2. minutě do všech sítí zdarma. Délka hovoru může být 60 minut. 1,50 Kč 5 Kč

Internet s předplacenou kartou Gorila mobil

Předplacená karta Gorila mobil standardně účtuje denní datové připojení s FUP 50 MB za 20 Kč. V případě aktivního používání internetu máte k dispozici datový balíček EASY v hodnotě 200 Kč, se kterým získáte 500 MB dat. Datový limit 500 MB můžete třikrát během jednoho měsíce obnovit, a to vždy za polovinu ceny, kterou jste za předcházející navýšení FUP zaplatili (100, 50 a 25 Kč). Máte tak k dispozici 2 GB dat měsíčně za 375 Kč. Po vyčerpání FUP klesá rychlost internetu na 16 kb/s.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Gorila Instant Day 1 den 50 MB Internet s datovým limitem 50 MB do konce dne. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 16 kb/s. - - - 20 Kč Pokud nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Gorila EASY 30 dní 500 MB Internet v mobilu s datovým limitem 500 MB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na pouhých 16 kb/s. 1/2 ceny Datový limit 500 MB můžete třikrát během měsíce obnovit, a to vždy za polovinu ceny, kterou jste za předcházející navýšení FUP aktuálně zaplatili (100, 50 a 25 Kč).

1. navýšení 500 MB FUP za cenu 100 Kč
2. navýšení 500 MB FUP za cenu 50 Kč
3. navýšení 500 MB FUP za cenu 25 Kč
200 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 500 MB na 30 dní.

Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.

Další možnosti předplacenky Gorila mobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Gorila mobil. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Gorila mobil doporučujeme navštívit samotné www stránky virtuálního operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Telefónica O2 U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a zrušení čísla. od 200 Kč Volací kredit lze jednoduše dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, v terminálu, pomocí dobíjecího kupónu nebo na stránkách operátora online kartou.

Pokud nenajdete logo Gorila mobil, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW GORILA MOBIL

Náhled WWW stránek Gorila mobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Gorila mobil nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Aktivace datového balíčku vám umožňuje volat po druhé minutě zcela zdarma. Délka hovoru může být až 60 minut.

 Spojení ze sítě O2 se pro volající chová jako běžný hovor z vlastní sítě a zákazníci O2 mohou využívat klasické výhody.

 V případě datového balíčku Easy můžete při překročení FUP opakovaně navýšit váš datový limit za zvýhodněnou 1/2 cenu.

 Dostupná aplikace pro chytré telefony s možností nastavení sítě včetně informace o vyúčtování nebo zbývajícím počtu dat.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Operátor již nenabízí nové SIM (stávající uživatelé Gorila mobil fungují beze změn).

 Pro využití dlouhých hovorů musíte mít aktivní datový balíček Easy a takový hovor vás bude stát 5,00 Kč (zcela zdarma je až po druhé minutě hovoru).

 Platnost kreditu je pouze 6 měsíců od vašeho posledního dobití.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 Datový balíček neumožňuje připojení na oblíbené výměnné P2P sítě (torrenty).

 Rychlost internetu po překročení FUP je pouze 16 kb/s, během které budete pouze velmi obtížně využívat běžné služby.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 2,50 Kč za minutu.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.