Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor Studentfone

Předplacenou SIM kartu Studentfone již není možné získat, provozovatel přestal nabízet původní služby spojené s předplacenými kartami. Mobilní služby tohoto operátora lze nahradit předplacenými kartami jiných mobilních či virtuálních operátorů.

Virtuální operátor Studentfone cílí své služby především na všechny uživatele, kteří upřednostňují mobilní data a dokáží využít nabídku datového zvýhodnění zaměřenou na vybrané webové stránky, kde následně není uplatňován FUP. Značka Studentfone svým názvem poukazuje na jakou cílovou skupinu uživatelů se primárně zaměřuje (studenti, mladší generace), ale služby operátora mohou využívat všichni bez rozdílu věku nebo statusu studenta. Studentfone provozuje firma GTS ALIVE zaměřená na služby pro studenty ve spolupráci s mobilním operátorem Vodafone Czech Republic, který zároveň poskytuje síťovou infrastrukturu GSM technologie.

Předplacená karta Studentfone

V nabídce virtuálního operátora Studentfone najdete SIM kartu s předplaceným kreditem, kde se uplatňuje odměna za pravidelné dobíjení v podobě 300 MB dat zdarma, které obdržíte (až) na celý následující měsíc. Níže v tabulce najdete ceník vybraných služeb operátora, a pokud budete chtít předplacenou SIM kartu Studentfone porovnat s dalšími předplacenkami na mobilním trhu, můžete využít naše jednoduché srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

Virtuální operátor Studentfone nerozlišuje cenu volání nebo SMS zpráv do vybraných sítí a nabízí tak poměrně jednoduché a srozumitelné účtování s jednotnou cenou. Operátor umožňuje i běžné volání do zahraničí včetně roamingu (volání a data ze zahraničí), informace najdete na stránkách Studentfone. V naší tabulce se výhradně soustředíme na základní ceník dostupných služeb.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
Studentfone 2,50 Kč 2,50 Kč 1,50 Kč 4,50 Kč

Internet s předplacenou kartou Studentfone

S předplacenou kartou Studentfone máte k dispozici mobilní internet pro všechny chytré telefony (smartphony) se základním tarifem na den, který můžete rozšířit datovým balíčkem platným na celý měsíc. Pokud dobijete svůj kredit minimálně částkou 200 Kč, získáte tento datový balíček zdarma na celý následující měsíc, společně s přístupem na vybrané weby, kde není uplatňován FUP (Fair User Policy). Seznam takových webů najdete ve whitelistu na samotných stránkách Studentfone.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 24 hodin 25 MB Nezávazný internet s FUP 25 MB na 24 hodin. Po vyčerpání datového limitu dojde ke snížení rychlosti internetu na 20 kb/s.

Datový balíček "Internet na den" neobsahuje zvýhodnění v podobě neomezeného přístupu na vybrané webové stránky.
- - - 25 Kč Pokud nemáte aktivní některý z dostupných balíčků pro mobilní data, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Megabajty 1 měsíc 300 MB Internet s datovým limitem 300 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 20 kb/s.

Jako součást datového balíčku "Megabajty" získáte zvýhodnění v podobě neomezeného přístupu na vybrané webové stránky.
100 Kč Za uvedenou částku si můžete opětovně obnovit nový datový limit 300 MB. 250 Kč Jedná se o automaticky se obnovující datový balíček (v případě volného kreditu).

Pokud si, ale dobijete volací kredit minimální částkou 200,- Kč, získáte tento datový balíček zdarma na celý následující měsíc, a to včetně přístupu na vybrané weby, kde se neuplatňuje FUP (Fair User Policy).

Další možnosti předplacenky Studentfone

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora Studentfone. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající mobilní číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník, ale i nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Studentfone navštivte stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 3 měsících dobijete, bude vám vrácen i váš původní kredit. Jinak dojde ke zrušení SIM karty i vašeho čísla. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálu nebo dobíjecím kupónem, ale i přímo na stránkách operátora. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW STUDENTFONE

Náhled WWW stránek Studentfone

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta Studentfone nabízí jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Při aktivaci nové SIM karty (za 150 Kč) máte datový balíček Megabajty aktivní na první a následující měsíc.

 Součástí datového balíčku Megabajty je přístup na vybrané webové stránky, kde se neuplatňuje FUP (datový limit).

 Datový limit se aktuálně neuplatňuje také na samotný web Facebook.com (pozor na externí obsah jako YouTube videa apod.).

 Při dobití kreditu minimální částkou 200 Kč získáváte na následující měsíc datový balíček Megabajty zcela zdarma.

 Obnovit FUP s limitem 300 MB můžete provést kdykoliv a to i několikrát. Navíc za velmi rozumnou cenu 100 Kč.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Operátor přestal nabízet služby spojené s předplacenými kartami.

 Operátor se ve smluvních podmínkách jistí časovým omezením některých výhod, na které aktuálně láká zákazníky (volný přístup na Facebook bez FUP apod.).

 Pokud si zapomenete dobít, bude vám další měsíc automaticky naúčtován datový balíček Megabajty (při dostupném kreditu) za standardní cenu 250 Kč.

 Mobilní operátor vás tak nepřímo nutí k měsíčnímu dobíjení v minimální výši 200,- Kč (při kterém obdržíte balíček Megabajty zdarma). Zda jde o výhodu nebo nevýhodu si musí spočítat každý sám.

 Rychlost internetu po překročení FUP je 20 kb/s, během kterých budete velmi těžce využívat běžné internetové služby.

 Telefonní linka pro spojení s operátorem je zpoplatněna částkou 40,00 Kč za hovor (jednorázová cena bez ohledu na délku).

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.