Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Virtuální operátor COOP Mobil

Virtuální operátor COOP Mobil provozuje svoji službu v síti mobilního operátora Vodafone Czech Republic a.s. prostřednictvím firmy Materna Communications (zahraniční nezávislý poskytovatel telekomunikačních služeb s dlouholetou zkušeností). Skupina COOP je nejen v České republice známá jako provozovatel široké sítě prodejen s potravinami a provozem virtuálního operátora se značkou COOP Mobil dále rozšiřuje svoji nabídku celkových služeb pomocí předplacených karet, ale i několika mobilních tarifů (paušálů) bez zbytečných závazků.

Předplacená karta COOP Mobil

Předplacená karta COOP Mobil Start nabízí velmi jednoduchý a přehledný tarif volání včetně SMS, který je možné pravidelným nákupům v prodejnách COOP zvýhodnit 20% slevou po dobu jednoho týdne při nákupu v minimální výši 100 Kč. Níže v tabulce můžete najít ceník vybraných základních služeb, a pokud budete chtít předplacenou kartu COOP Mobil porovnat s dalšími předplacenkami na našem trhu použijte srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

U předplacenky COOP Mobil najdete poměrně jednoduchý ceník v podobě stejné ceny za volání i SMS zprávy do všech sítí. Pro zobrazení zvýhodnění pomocí pravidelných nákupů v síti prodejen COOP použijte nápovědu u ceníkové položky.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
COOP Mobil Start 2,50 Kč Při pravidelných nákupech v některé z mnoha prodejen COOP, můžete získat 20% slevu na hovorné. Cena hovoru pak vychází na 2,00 Kč.

Sleva je aktivována na následující kalendářní týden po dni nákupu, který převýšil 100 Kč.
2,50 Kč Při pravidelných nákupech v některé z mnoha prodejen COOP, můžete získat 20% slevu na hovorné. Cena hovoru pak vychází na 2,00 Kč.

Sleva je aktivována na následující kalendářní týden po dni nákupu, který převýšil 100 Kč.
1,50 Kč Při pravidelných nákupech v některé z mnoha prodejen COOP, můžete získat 20% slevu na SMS. Cena zprávy pak vychází na 1,20 Kč.

Sleva je aktivována na následující kalendářní týden po dni nákupu, který převýšil 100 Kč.
5,50 Kč

Internet s předplacenou kartou COOP Mobil

S předplacenou kartou COOP Mobil můžete také využívat v chytrých telefonech základní tarif pro mobilní internet, který je vhodný pro nenáročné uživatele nebo občasné připojení k internetu. Po vyčerpání datového limitu dochází ke zpomalení rychlosti internetu na 32 kbit/s.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Připojení na den 24 hodin 25 MB Nezávazný internet s datovým limitem 25 MB na 24 hodin od prvního použití. Po vyčerpání FUP (datový limit) dochází ke zpomalení rychlosti internetu na 32 kbit/s. 20 Kč Za uvedenou částku si znovu obnovíte FUP ve výši 25 MB do konce původního období. 20 Kč Jedná se o standardní způsob pro zpoplatnění připojení internetu / mobilních dat, když dojde během dne k jeho použití.
Připojení na měsíc 1 měsíc 300 MB Internet v mobilu s datovým limitem 300 MB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 32 kbit/s. 60 Kč Za uvedenou částku si navýšíte FUP ve výši 100 MB do konce původního období. 159 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Připojení na měsíc 1 měsíc 1 GB Internet v mobilu s datovým limitem až 1 GB na kalendářní měsíc. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu pouze na 32 kbit/s. 60 Kč Za uvedenou částku si navýšíte FUP ve výši 100 MB do konce původního období. 399 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.

Další možnosti předplacenky COOP Mobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora COOP Mobil. Pokud hledáte např. informace jak přenést své číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby COOP Mobil navštivte www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 3 měsíce Platnost kreditu je 3 měsíce od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 3 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. od 150 Kč Volací kredit můžete dobíjet nejen pomocí terminálu v síti prodejen COOP, ale také na stránkách operátora nebo v elektronickém bankovnictví (bankovním převodem). 1 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 1 + 1 oznamuje, že vám operátor spravedlivě účtuje tarifikaci po sekundách.

NÁHLED WWW COOP MOBIL

Náhled WWW stránek COOP Mobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta COOP Mobil nabízí velmi jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Pro stálé zákazníky prodejen COOP je zde možnost 20% slevy na volání a SMS.

 Operátor nabízí spravedlivé účtování po sekundách (1 + 1).

 Navýšit hodnotu volacího kreditu můžete provést už od částky 150 Kč.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Pro zákazníky, kteří nakupují mimo síť prodejen COOP je nabídka nezajímavá.

 Platnost kreditu je pouze tři měsíce a operátor vás tak nutí častěji dobíjet kredit.

 Zpoplatněný převod vašeho telefonního čísla do sítě COOP Mobil v ceně 270 Kč.

 Nedostatečné možnosti mobilních dat. Není zde ani jeden balíček internetu na měsíc (bohatší nabídka je určena pouze pro mobilní paušál).

 Rychlost internetu po překročení FUP je pouze 20 kb/s, během které budete pouze velmi obtížně využívat běžné služby.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.