Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor SazkaMobil

Sázková kancelář Sazka a.s. zaměřená především na číselnou loterii (Sportka), stírací losy nebo sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry, začala nově provozovat ve vzájemné spolupráci se společností Vodafone ČR virtuálního operátora pod značkou SazkaMobil. Oproti ostatním virtuálním operátorům působících na našem trhu se SazkaMobil odlišuje zejména provozováním loterijní hry SazkaMobil Šance, kde mají uživatelé tohoto operátora možnost výhry v případě dobití kreditu na online terminálech Sazky (účast v loterijní hře je dostupná pouze pro plnoleté). Kromě nabídky předplacených služeb můžete z nabídky virtuálního operátora vybírat i mobilní tarify doplněné o internet v mobilu.

Předplacená karta SazkaMobil

U virtuálního operátora SazkaMobil najdete SIM kartu s předplaceným kreditem SazkaMobil Start s možností výběru odměny za dobití kreditu v minimální hodnotě od 300 Kč. V tabulce nabízíme ceník vybraných služeb, a pokud budete chtít předplacenou SIM kartu SazkaMobil porovnat s dalšími předplacenkami na trhu, můžete využít naše jednoduché srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

SazkaMobil nabízí jednoduché a přehledné účtování s možným 30 denním zvýhodněním, při dobití vašeho kreditu minimální částkou 300 Kč. Pro zobrazení zvýhodněných cen (volání, SMS) použijte rychlou nápovědu u ceníkové položky. Další zvýhodnění můžete také získat výběrem některého z dostupných balíčku pro volné minuty a SMS zprávy.

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
SazkaMobil Start 2,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč si lze na 1 měsíc vybrat bonus "Levné volání a SMS", kde minuta volání vychází na 1,50 Kč. 2,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč si lze na 1 měsíc vybrat bonus "Levné volání a SMS", kde minuta volání vychází na 1,50 Kč. 1,50 Kč Při dobití vašeho kreditu při minimální výši 300 Kč si lze na 1 měsíc vybrat bonus "Levné volání a SMS", kde textová zpráva vychází na 1,30 Kč. 5,00 Kč

Internet s předplacenou kartou SazkaMobil

S předplacenkou SazkaMobil máte k dispozici internet pro všechny chytré telefony (smartphony) dle vybraného datového tarifu, rozdělených podle datového limitu (FUP). V základním stavu platí "Internet na den" s jednorázovou cenou 20 Kč s limitem 25 MB. V rámci odměn za dobití při minimální výši 300 Kč si lze na 1 měsíc vybrat bonus v podobě internetu zdarma s FUP 500 MB.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 1 den 25 MB Nezávazný internet s FUP 25 MB na 1 den. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 32 kb/s. - - - 20 Kč Pokud nemáte aktivní některý z dostupných balíčků pro mobilní data, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Internet na měsíc 1 měsíc 100 MB Internet s datovým limitem 100 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 60 Kč Internet v mobilu pro nenáročné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 200 MB Internet s datovým limitem 200 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 90 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 300 MB Internet s datovým limitem 300 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 130 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 190 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 1 GB Internet s datovým limitem 1 GB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 290 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 2 GB Internet s datovým limitem 2 GB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 390 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.

Další možnosti předplacenky SazkaMobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora SazkaMobil. Pokud hledáte informace jak přenést stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby SazkaMobil doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak neprovolaný kredit propadá. SazkaMobil nevyplácí žádné náhrady za váš propadlý nebo nevyčerpaný kredit. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet přímo online na stránkách operátora SazkaMobil. Pokud pro dobití kreditu využijete terminál Sazky, tak se můžete zařadit do slosování o finanční výhru. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW SAZKAMOBIL

Náhled WWW stránek SazkaMobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta SazkaMobil nabízí jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Skvělé bonusy po dobu jednoho měsíce za dobitím kreditu při minimální výši 300 Kč. Na výběr máte levné volání a SMS po ČR, neomezené volání a SMS zprávy ve vlastní síti, data s FUP 500 GB, nebo kredit 50 Kč.

 Při aktivním volání můžete využít i další zvýhodněné balíčky pro volání a SMS.

 Někoho může oslovit možnost slosování a šance na finanční výhru, v případě dobití volacího kreditu na terminálu Sazky.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu rozdělených podle hranice FUP.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Platnost kreditu je pouze 6 měsíců od vašeho posledního dobití.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 V případě mobilního internetu nelze při překročení FUP opakovaně navýšit datový limit, pro navýšení rychlosti internetu.

 Rychlost internetu po překročení FUP je 32 kb/s, během kterých budete velmi těžce využívat běžné internetové služby.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Komparomat.cz

Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.