Srovnáváme předplacené karty mobilních operátorů

Mobilní operátor SazkaMobil

Sázková kancelář Sazka a.s. zaměřená především na číselnou loterii (Sportka), stírací losy nebo sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry, začala nově provozovat ve vzájemné spolupráci se společností Vodafone virtuálního operátora pod značkou SazkaMobil. Oproti ostatním virtuálním operátorům působících na našem trhu se SazkaMobil odlišuje zejména provozováním loterijní hry SazkaMobil Šance, kde mají uživatelé tohoto operátora možnost výhry v případě dobití kreditu na online terminálech Sazky (účast v loterijní hře je dostupná pouze pro plnoleté).

Předplacená karta SazkaMobil

V nabídce mobilního operátora SazkaMobil najdete SIM kartu s předplaceným kreditem SazkaMobil Start a zvýhodněný balíček SazkaMobil 300+ (podmíněný dobitím kreditu v minimální hodnotě 300 Kč). V tabulce nabízíme ceník vybraných služeb operátora, a pokud budete chtít předplacenou SIM kartu SazkaMobil porovnat s dalšími předplacenkami na českém mobilním trhu, můžete využít naše jednoduché srovnání předplacených karet.

Ceník volání a SMS / MMS zprávy

SazkaMobil nabízí jednoduché a přehledné účtování s možným 30 denním zvýhodněním, při dobití vašeho kreditu minimální částkou 300 Kč. Pro zobrazení zvýhodněných cen (volání, SMS) použijte rychlou nápovědu u ceníkové položky. Další zvýhodnění můžete získat výběrem některého ze dvou dostupných balíčku pro volné minuty a SMS zprávy (balíček 100 + 100, balíček 200 + 200).

Předplacená
karta / služba
Volání do
vlastní sítě
Volání
mimo síť
SMS
zprávy
MMS
zprávy
SazkaMobil Start 2,00 Kč Při dobití vašeho kreditu v minimální výši 300 Kč získáváte zvýhodněnou sazbu "SazkaMobil 300+" platnou po dobu 1 měsíce, kde minuta volání vychází na 1,50 Kč. 2,00 Kč Při dobití vašeho kreditu v minimální výši 300 Kč získáváte zvýhodněnou sazbu "SazkaMobil 300+" platnou po dobu 1 měsíce, kde minuta volání vychází na 1,50 Kč. 1,50 Kč Při dobití vašeho kreditu v minimální výši 300 Kč získáváte zvýhodněnou sazbu "SazkaMobil 300+" platnou po dobu 1 měsíce, kde cena 1 SMS zprávy vychází na 1,30 Kč. 5,00 Kč

Internet s předplacenou kartou SazkaMobil

S předplacenkou SazkaMobil máte k dispozici internet pro všechny chytré telefony (smartphony) dle vybraného datového tarifu, rozdělených podle datového limitu (FUP). V základním stavu platí "Internet na den" s jednorázovou cenou 20 Kč s limitem 25 MB.

Název služby Období FUP Navýšení FUP Cena
Internet na den 1 den 25 MB Nezávazný internet s FUP 25 MB na 1 den. Po vyčerpání datového limitu dojde ke zpomalení rychlosti internetu na 32 kb/s. - - - 20 Kč Pokud nemáte aktivní některý z dostupných balíčků pro mobilní data, jedná se o běžný způsob zpoplatnění internetu, pokud dojde během dne k jeho použití.
Internet na měsíc 1 měsíc 150 MB Internet s datovým limitem 150 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 150 Kč Internet v mobilu pro nenáročné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 300 MB Internet s datovým limitem 300 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 200 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 500 MB Internet s datovým limitem 500 MB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 250 Kč Internet v mobilu vhodný pro běžné prohlížení internetových stránek.
Internet na měsíc 1 měsíc 1 GB Internet s datovým limitem 1 GB do konce měsíce. Po vyčerpání datového limitu dojde následně ke zpomalení rychlosti na 32 kb/s. - - - 350 Kč Internet v mobilu vhodný pro aktivní prohlížení internetových stránek.

Další možnosti předplacenky SazkaMobil

Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora SazkaMobil. Pokud hledáte informace jak přenést své stávající číslo navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku všech dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby SazkaMobil doporučujeme www stránky operátora.

Premium
SMS zprávy
Použitá síť
operátora
Platnost
kreditu
Dobíjecí
částka
Způsob
účtování
Ano Operátor podporuje Premium SMS včetně audiotextového volání. Můžete tak využívat např. oblíbené platby pomocí SMS. Vodafone U virtuálního operátora vám informace o použité partnerské síti pomůže k ověření aktuálního pokrytí signálu v ČR. 6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. SazkaMobil nevyplácí žádné náhrady za váš propadlý nebo nevyčerpaný kredit. od 200 Kč Volací kredit můžete dobíjet přímo online na stránkách operátora SazkaMobil. Pokud pro dobití kreditu využijete terminál Sazky, tak se můžete zařadit do slosování o finanční výhru. 60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.

NÁHLED WWW SAZKAMOBIL

Náhled WWW stránek SazkaMobil

VÝHODY PŘEDPLACENÉ SLUŽBY

 Předplacená karta SazkaMobil nabízí jednoduché a srozumitelné účtování do všech mobilních i pevných sítí v ČR.

 Dočasné snížení ceny za volání a SMS zprávy docílíte dobitím kreditu v minimální výši 300 Kč (po dobu jednoho měsíce).

 Při aktivním volání můžete využít další zvýhodněné balíčky pro volání a SMS.

 Někoho může oslovit možnost slosování a šance na finanční výhru, v případě dobití volacího kreditu na terminálu Sazky.

 Bohatá nabídka připojení k mobilnímu internetu rozdělených podle hranice FUP.

CO SE VÁM UŽ LÍBIT NEMUSÍ

 Platnost kreditu je pouze 6 měsíců od vašeho posledního dobití.

 V případě internetu na den se nejedná o celých 24 hodin, ale internet je funkční jen do konce dne, ve kterém došlo k aktivaci.

 Nastavení ceny u některých datových balíčků, kde mohl být mnohem vyšší FUP.

 V případě mobilního internetu nelze při překročení FUP opakovaně navýšit datový limit, pro navýšení rychlosti internetu.

 Rychlost internetu po překročení FUP je 32 kb/s, během kterých budete velmi těžce využívat běžné internetové služby.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Informační Newsletter

Nechte se informovat v momentě, kdy se na trhu objeví nový operátor se zajímavou nabídkou předplacených karet nebo dojde k důležité změně předplacenky některého ze stávajících mobilních operátorů.

PŘIHLÁSIT K ODBĚRU